Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
02.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Emma, Lība
Valūtas kursi
GBP: 0,8967
RUB: 77,4378
USD: 1,1116
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Kultūras pils „Ziemeļblāzma” aicina bērnus uz aizraujošām izrādēm 21.01.2020 13:19 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
4. februārī plkst. 19.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” lielajā zālē norisināsies muzikāla teātra izrāde bērniem „Un atkal Pifs”. Tiks izspēlēts labsirdīgais stāsts par draudzību, kas vienmēr uzvar, un nemirstīgo atklāsmi – nedari otram to, ko pats sev negribētu.

Izrādes laikā mazie skatītāji sastaps jauko sunīti Pifu, nebēdnīgo kaķi Herkulesu, krustmāti Agati, krustētiņu Tontonu, Dudū un citus varoņus, un būs aicināti iesaistīties piedzīvojumos.

Izrāde ir klasika – tētiem un mammām atsauks mīļas atmiņas, jo uz skatuves varēs redzēt iemīļotos Latvijas Jaunatnes teātra aktierus – Jāni Kirmušku, Pēteri Šogolovu, Lailu Kirmušku, Edgaru Liporu, Vitu Baļčunaiti un Sandi Begholdu. Skanēs visiem pazīstamās un iemīļotās dziesmas ar Ivara Vīgnera mūziku un Jāņa Petera dzeju, izrādes libretu ir veidojis Ivars Lūsis.

Biļetes ir nopērkamas Kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā, „Biļešu paradīze” kasēs un tīmekļa vietnē: www.bilesuparadize.lv, to cena ir no 8 līdz 12 eiro.

9. februārī plkst. 17.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” lielajā zālē būs skatāma smilšu animācijas izrāde bērniem „Riekstkodis”. Tās laikā uz skatuves jauno skatītāju acu priekšā veidosies un „atdzims” pasaka.

„Latvijas smilšu animācijas teātris” un māksliniece Tatjana Gavriļenko veidos smilšu gleznas, bet aktieris aizraus bērnus ar teatrālo lasīšanu. Tā būs iespēja iepazīstināt jauno paaudzi ar klasiku, kas ir pasaules estētiskās uztveršanas veidošanas pamatā, attīstot kultūras uztveri, kā arī mūzikas un mākslas gaumi. Izrāde norisināsies latviešu valodā.

Biļetes iegādājamas Kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā, „Biļešu paradīze” kasēs un tīmekļa vietnē: www.bilesuparadize.lv, to cena – no 5 līdz 8 eiro.

Papildinformācija: Rūta Rotbaha, Kultūras pils „Ziemeļblāzma” projektu vadītāja, tālr.: 25629657; E-pasts: ruta.rotbaha@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Vineta Žilinska, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības mediju un komunikācijas projektu vadītāja., tālr.: 67181444; E-pasts: vineta.zilinska@riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi