Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.10.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Severīns, Urzula
Valūtas kursi
GBP: 0,8644
RUB: 71,3066
USD: 1,1144
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Rīgā darbu testa režīmā sākusi elektrisko skrejriteņu noma 08.04.2019 10:37 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgā darbu testa režīmā sākusi elektrisko skrejriteņu noma „ATOM”, kas pagājušajā gadā ieguva jauno uzņēmēju atbalstam paredzēto pašvaldības finansējumu grantu programmā „Atspēriens”.

Kā norāda uzņēmumā, Rīga ir pirmā pilsēta Baltijas valstīs, kur tagad ir pieejams citviet pasaulē tik populārais pakalpojums.

Šobrīd uzņēmums „ATOM” velonovietnēs Rīgā ir izvietojis dažus desmitus elektrisko skrejriteņu. To atrašanās vietas tiešsaistē var redzēt aplikācijā. Samaksu „ATOM” iekasē tikai par to laiku, kad skrejritenis ir izmantots. Skrejriteņi pilsētā ir pieejami katru dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00. Naktī „ATOM” tos nogādā servisā apkopei un bateriju uzlādēšanai.

Plašāka informācija par skrejriteņu nomas pakalpojumu un „ATOM” nākotnes plāniem pieejama vietnē: https://docs.google.com/document/d/1M4aJ2_uasMPJ89FaV_1grhPldSy_fn09n0DvMxdA50w/edit?usp=sharing

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu „Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti.

Kopš 2009. gada „Atspērienam” pieteikušies vairāk kā 1700 dalībnieki, no kuriem vairāk nekā 160 dalībnieku ir saņēmuši atbalstu. To vidū ir tādi populāri uzņēmumi kā SIA „Gamechanger Audio” (www.gamechangeraudio.com), dekoratīvo gaismas burtu ražotāji SIA „Piku” (www.piku.lv), bērnu apģērbu ražotājs SIA „HEBE” (www.hebe.lv), Latvijā izstrādātas audio sistēmas ražotāji SIA „Certes Technologies” (www.certestechnology.com), robotikas konstruktora „SumoBoy” radītāji SIA „RobotNest” (www.robot-nest.com) un citi.
Grantu programmu „Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar „Altum”. „Atspēriens” aktualitātēm var sekot līdzi interneta vietnē: www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs: Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma „Atspēriens”) kā arī interneta vietnē: www.altum.lv.

Plašāka informācija par „ATOM” projektu: Arturs Burņins, tālr.: 37129538689; E-pasts: arturs@rideatom.com; interneta vietne: www.rideatom.com

Informāciju sagatavoja: Mārtiņš Vilemsons, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators, tālr.: 67026231; e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv


Rīgas zoodārzā atklāta jaunā ekspozīcija „Āfrikas savanna”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi