Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
13.07.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Margarita, Margrieta
Valūtas kursi
GBP: 0,8957
RUB: 80,2104
USD: 1,1276
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
„Rīgas satiksmes” kontrolieri sekos līdzi pasažieru plūsmām sabiedriskajā transportā 23.03.2020 10:14 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
E.Pālens LETA
No pirmdienas, 23. marta, sabiedriskā transporta kontrolieri palīdzēs pasažieriem orientēties ārkārtējās situācijas apstākļos un aicinās pieturvietās ievērot divu metru distanci vienam no otra, kā arī sekos līdzi pasažieru plūsmām tramvajos, trolejbusos un autobusos. Lai minimizētu inficēšanās risku, kontrolieri strādās aizsargmaskās un cimdos.

„Rīgas satiksme” atgādina, ka ir mainīta kontroles kārtība un pasažieriem e-talons nav jādod kontrolierim rokās, bet gan pašam jāpietuvina kontroles ierīcei.

Lai mazinātu vīrusa Covid -19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un ārkārtējās situācijas laikā sabiedrisko transportu izmantotu tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams.

Savukārt tos klientus, kuri no ārvalstīm atgriezušies pēdējo 14 dienu laikā, aicinām ievērot valstī noteikto karantīnu un sabiedrisko transportu neizmantot! Būsim atbildīgi un rūpēsimies ne tikai par savu, bet arī par līdzcilvēku veselību!

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” lūdzam izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī E-pastu: info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties tīmekļa vietnē: www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”, kurā ikviens var iesniegt savu pieteikumu elektroniski.

Papildinformācija: Baiba Bartaševiča, SIA „Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, tālr.: 67104724; e-pasts: baiba.bartasevica@rigassatiksme.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi