Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
13.07.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Margarita, Margrieta
Valūtas kursi
GBP: 0,8957
RUB: 80,2104
USD: 1,1276
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
AS „Rīgas siltums” samazinās siltumenerģijas tarifu un neaprēķinās līgumsodus 25.03.2020 12:18 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
AS „Rīgas siltums”, realizējot sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību ārkārtējās situācijas laikā un ņemot vērā tās iespējamo ietekmi uz klientu maksātspēju, neaprēķinās kavētiem maksājumiem līgumsodus, kā arī apkures sezonas laikā neatslēgs apkuri.

AS „Rīgas siltums” valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis saka: „Šajā situācijā visiem jārīkojas atbildīgi un vienoti. Savu iespēju robežās esam lēmuši par atbalsta pasākumiem mūsu klientiem, neaprēķinot līgumsodu un turpinot siltumenerģijas piegādi arī tad, ja maksājumi kavēsies. Svarīgi atzīmēt, ka jau no 1. aprīļa stājas spēkā arī samazinātais siltumenerģijas tarifs, kas atvieglos klientiem maksājumus par apkuri. Mēs ceram, ka šīs atbalsta aktivitātes kopumā ļaus klientiem vieglāk norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem. Aicinām klientus, kuriem nav iestājušās grūtības ar norēķinu veikšanu, savlaicīgi veikt kārtējos maksājumus, lai AS „Rīgas siltums” spētu norēķināties ar energoresursu piegādātājiem un nodrošinātu drošu un nepārtrauktu siltumenerģijas piegādi rīdziniekiem.”

AS „Rīgas siltums” arī aicina klientus rūpīgi izvērtēt individuālajos siltummezglos uzstādītos režīmus, izvērtējot siltumenerģijas patēriņa samazināšanas iespējas, it īpaši, izglītības iestādēs, viesnīcās, kas šobrīd nestrādā, un tādējādi iespējams var ekonomēt siltumenerģijas patēriņu.

Jaunais siltumenerģijas tarifs Rīgā no 1. aprīļa būs 48,08 EUR/MWh bez PVN, kas ir par 7,4 % mazāks, nekā iepriekš apstiprinātais siltumenerģijas tarifs Rīgā (51,90 EUR/MWh bez PVN). Tas būs arī zemākais situmenerģijas tarifs Latvijas lielo pilsētu vidū.

Saistībā ar jaunā koronovīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību AS „Rīgas siltums” veic visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu drošu un nepārtrauktu siltumenerģijas piegādi rīdziniekiem.

Papildinformācija: Linda Rence, AS „Rīgas siltums” sabiedrisko attiecību daļas vadītāja, tālr.: (+371) 67017225; mob.tālr.: (+371) 26445709; E-pasts linda.rence@rs.lv; tīmekļa vietne: www.rs.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi