Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
02.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Emma, Lība
Valūtas kursi
GBP: 0,8967
RUB: 77,4378
USD: 1,1116
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Parakstīti rīkojumi par atklātajiem konkursiem uz trīs departamentu direktoru amatiem 16.01.2020 12:58 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs ir parakstījis rīkojumus par atklāto konkursu organizēšanu uz Finanšu departamenta, Izglītības, kultūras un sporta departamenta, kā arī Pilsētas attīstības departamenta vakantajām direktoru amata vietām, kuras šobrīd ieņem pienākumu izpildītāji. Ir arī apstiprinātas konkursu komisijas pretendentu izvērtēšanai un uzvarētāju noskaidrošanai.

“Lai nodrošinātu caurskatāmu un objektīvu personāla atlases procedūru, izvēloties pašvaldības departamentu vadītājus, jau šīs nedēļas beigās plānots publiski izsludināt atklātus konkursus uz šiem amatiem,” norāda Rīgas domes priekšsēdētājs. “Aicinu attiecīgo jomu profesionāļus piedalīties šajos konkursos. Cilvēkresursu kapacitāte departamentos ir jāstiprina, mums ir nepieciešami pieredzējuši speciālisti ar labu reputāciju un līdz šim sasniegto panākumu sarakstu. Es ceru, ka mums izdosies uzrunāt un piesaistīt tiešām labus profesionāļus,” saka O.Burovs. 

Konkursi tiks izsludināti pašvaldības tīmekļa vietnē, oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” un Nodarbinātības valsts aģentūras tīmekļa vietnēs. Kandidātu atlases komisijas šodien ir apstiprinājušas prasības kandidātiem, to vērtēšanas kritērijus, kā arī noteikušas, ka pieteikšanās termiņš ir 3.februāris.

Konkursi tiks izsludināti, lai izvēlētos vakantajiem amatiem piemērotākos kandidātus nolūkā nodrošināt profesionālu departamentu vadīšanu, kā arī sabiedrības uzticības veicināšanu Rīgas pašvaldības darbam.


 


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi