Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
13.07.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Margarita, Margrieta
Valūtas kursi
GBP: 0,8957
RUB: 80,2104
USD: 1,1276
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Frakciju paziņojumi un deputātu viedokļi  
Nākamnedēļ Rīgā notiks diskusiju forums "Zaļā Rīga!" 28.01.2020 12:43 - Partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes deputātu frakcija
Notiks sabiedrisks forums, kurā eksperti, sabiedrisko organizāciju pārstāvji un rīdziniek kopā ar politiķiem meklēs atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar zaļas ārtelpas nepieciešamību Rīgā.

Partijas “Latvijas attīstībai (LA)” Rīgas domes deputātu frakcija aicina aktīvus Rīgas  iedzīvotājus, sabiedrisko organizāciju un apkaimju biedrību pārstāvjus piedalīties publiskā diskusijā, lai apspriestu vienotas, cilvēcīgas, zaļas ārtelpas nepieciešamību Rīgā.
"Foruma mērķis ir pievērst sabiedrības un politiķu uzmanību nepieciešamībai un ieguvumiem,  ko dod zaļa un skaista vide Rīgā," pauž LA frakcijas deputāts Andris Bačkurs.
Pirmajā daļā plānotas speciālistu prezentācijas, kur vienojošais temats būs vienotas, zaļas ārtelpas veidošana Rīgas pilsētā.
Otrajā pasākuma daļā būs diskusijas grupās, kurās dažādu jomu speciālisti diskutēs par izaicinājumiem, kas saistīti ar koku dzīvotspēju pilsētā, zaļās vides nepieciešamību un ikviena rīdzinieka iesaisti zaļākas un skaistākas Rīgas veidošanā.
Pasākums notiks 7. februārī, Rīgas domē, Rātslaukumā 1, kurā savu dalību apstiprinājuši pašvaldību institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvji un rīdzinieki.
Bačkurs norāda, ka šobrīd Rīgas pilsētas apzaļumošanai trūkst tālredzīgas, ilgtspējīgas koncepcijas.  Viena objekta apsaimniekošanā iesaistītas vairākas domes institūcijas, kur katra vairās no atbildības un nestrādā kopā, kā arī apzaļumošanai paredzētie finanšu līdzekļi ir nepietiekami, tādēļ šīs problēmas vēlas risināt atklātā diskusijā.
LA frakcija aicina visus interesentus reģistrēties pasākumā līdz 5.februārim.
Savus pieteikumus ar norādīto kontaktinformāciju, pārstāvēto organizāciju un interesējošo  “zaļo” tēmu sūtīt uz e-pastu: Latvijasattistibai@riga.lv.

Papildu informācija:
Andris Bačkurs, partijas "Latvijas attīstībai" Rīgas domes frakcijas deputāts, tel. 22006004, e-pasts: andris.backurs@riga.lv


Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa, partijas “Latvijas attīstībai” Rīgas domes deputātu frakcijas referente, mob. 26189652


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi