Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Sākas dalībnieku reģistrācija „BeActive Pludmales spēlēm” 18.07.2019 12:31 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies „BeActive Pludmales spēles”, kas domātas ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens.

„Sākot ar mūsu katra personīgo pieredzi, bērnībā spēlējot pagalmā bumbu, līdz pat olimpiskajām spēlēm, sports ir pierādījis – tas var būt lielisks veids, kā rast kopīgu valodu atšķirīgām paaudzēm, nojaukt barjeras starp dažādām sociālām grupām, sākt sarunāties ar kādu, kurš līdz tam stāvējis malā,” norāda spēļu rīkotāju Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis.

Viņš uzsver, ka viens no pludmales spēļu attīstības mērķiem ir paplašināt #BeActive kustību, aktīvi piedāvājot idejas pieejamam, iekļaujošam un aizraujošam fiziskās aktivitātes veidam jaunā vidē.

Spēļu programmā būs sacensības, iespēja izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā, paraugdemonstrējumi un izklaidējošas aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un ūdenī pavisam 24 sporta veidos.

Dalībniekiem iepriekš reģistrējoties, pludmalē notiks skrējiens un nūjošana 5 km un 10 km distancēs, pludmales volejbols (3 pret 3), skeitbords, pludmales trīscīņa (šaušana, peldēšana, skriešana) pludmales handbols, florbols (3 pret 3), pludmales teniss, tautas bumba, krosmintons, pludmales futbols. Savukārt ūdens sporta veidos var pieteikties sacensībām peldēšanā atklātā ūdenī, burāšanā, SUP airēšanā un akvatlonā (skriešana-peldēšana-skriešana).

Divas dienas Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē notiks arī virkne citu sportisku aktivitāšu. Jebkurš interesents aicināts izmēģināt sev interesējošo sporta veidu tā pārstāvja vadībā, lai spertu pirmo soli izvēlētajā fiziskajā aktivitātē. Varēs izmēģināt kāpšanas sportu, petanku, virves vilkšanu un sēdvolejbolu un vērot paraugdemonstrējumus šajos sporta veidos. Ar iespaidīgiem trikiem skatītājus izklaidēs triāla kluba „Karters” riteņbraucēji. „BeActive Pludmales spēļu” mazākie dalībnieki neizsīkstošo enerģiju aicināti īstenot bērnu vieglatlētikas aktivitātēs. Vienlaikus risināsies aktivitātes ģimenēm, sacenšoties par galveno balvu – dalību „BeActive Pludmales spēlēs” Portugālē.

Vairāk informācijas un reģistrācija sacensībām interneta vietnē: www.pludmalesspeles.lv līdz 12. augustam. Sporta veida izmēģinājumiem un individuālajām aktivitātēm varēs pieteikties sacensību vietā bez iepriekšējas reģistrācijas.

Baudi vasaru kustībā un piedalies!

#BeActiveAtBeach #RīgasSvētki2019

Papildinformācija: Kristaps Zaļkalns Latvijas Sporta federāciju padomes komunikācijas speciālists, mob. tālr.: +371 29407243


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi