Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Rīgas jaunie sportisti par medaļām cīnīsies VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 05.07.2019 12:35 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
No 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā norisināsies VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā Rīgas komandu pārstāvēs 430 jaunie sportisti un 90 treneri.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir nozīmīgs notikums Latvijas sportā, jo tas pulcē jaunos sportistus no visas Latvijas. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos. 2017. gadā VII Latvijas jaunatnes olimpiādē Cēsīs rīdzinieki ar 190 godalgām no 239 medaļu komplektiem kopvērtējumā izcīnīja līdera pozīcijas.
 
Rīgas sportisti ir motivēti arī Jelgavā rādīt savu labāko sportisko sniegumu un sacentīsies 26 sporta veidos,  tajā  skaitā 24 Olimpiskajos sporta veidos: airēšanā, badmintonā, basketbolā 3x3, boksā, burāšanā, cīņā, džudo, futbolā, galda tenisā, golfā, jātnieku sportā, kanoe un smaiļošanā, karatē, loka šaušanā, paukošanā, peldēšanā, regbijā, riteņbraukšanā, šaušanā, taekvondo, triatlonā, vieglatlētikā, vingrošanā, volejbolā, kā arī 2 neolimpiskajos sporta veidos – skvošā un orientēšanās sportā.
 
Galvaspilsētas jauniešu dalību VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde finansiāli atbalsta un koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
 
Olimpiādes atklāšana notiks 5. jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā, savukārt sacensības trīs dienu garumā norisināsies gan Jelgavas sporta bāzēs, gan arī Ozolniekos, Tukumā, Dobelē, Engurē, Rīgā un Valmierā.
 
Informāciju sagatavoja: Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.

Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi