Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
NVO namā mācās topošie skolotāji 29.07.2019 15:58 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
NVO namā jūlija pēdējās dienas sākas rosīgi  – pirmdienas rītā uz mācībām sanāca  “Iespējamās misijas” dalībnieki – topošie skolotāji.  Nodibinājuma “Iespējamā  misija” rīkotā Vasaras akadēmija ilgs līdz piektdienai, pulcējot apmācībām 34 jaunos skolotājus no visas Latvijas. Šis ir noslēdzošais Vasaras akadēmijas apmācību posms.

Vasaras akadēmijas mācības aptver skolotāja – līdera attīstībai svarīgas jomas - vadīt mācīšanos, vadīt sevi, vadīt citus, kā arī - skolotāja profesionālās kompetences attīstīšanu. Mācību saturs un forma tiek izvēlēta atbilstoši “Iespējamās misijas” skolotāju pieredzei un vajadzībām.

Katru gadu “Iespējamā misija” piesaista, atlasa, sagatavo un atbalsta darbam skolās augstskolu absolventus ar līdera dotībām un labiem akadēmiskajiem sasniegumiem, kas ar savu uzņēmību palīdz skolās veidot pozitīvu un progresīvu vidi, paaugstina skolēnu interesi un motivāciju mācīties. Piedaloties “Iespējamā misijā”, dalībnieki strādā kā pilna laika skolotāji, pasniedzot mācību priekšmetu savā specialitātē. Paralēli skolotāja darbam dalībnieki divus gadus apgūst pedagoģijas un vadības prasmes Līderības attīstības programmā. Līdz šim 186 “Iespējamās misijas” dalībnieki ir strādājuši Latvijas skolās, tai skaitā 62 dalībnieki - Rīgas skolās un šogad darbu Rīgā uzsāks vēl 9 jauni programmas dalībnieki.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi