Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Rīgas pilsētas izpilddirektors pateicas skaistumkonkursa dalībniecēm par ieguldījumu labdarībā 30.07.2019 16:13 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 30.jūlijā, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs Melngalvju namā tikās ar starptautiskā skaistumkonkursa “Ms.&Mrs. Elite Beauty Queen 2019” dalībniecēm.

Konkursa dalībnieces ir sievietes, kuras jau uzvarējušas un sevi spilgti pierādījušas dažādos pasaules līmeņa skaistumkonkursos. Ar dalību konkursā katra dalībniece ziedo naudas līdzekļus vairākiem labdarības projektiem.

“Ir ļoti patīkami redzēt, ka meiteņu kaislība ir tas, ko viņas dara, sasniedzot lieliskus rezultātus, un tajā pat laikā izmainot arī daudzu bērnu dzīves, iesaistoties labdarības projektos gan Latvijā, gan ārpus tās,” sacīja izpilddirektors.

Pasaules līmeņa skaistumkonkurss “Ms.&Mrs. Elite Beauty Queen 2019” Latvijā notiek no 28.jūlija līdz 2. augustam. Konkursā piedalās dalībnieces no 35 pasaules valstīm. Tikšanās laikā abas puses apmainījās suvenīriem, kā arī aizvadīja ekskursiju Melngalvju namā.

Informāciju sagatavoja: 

Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi