Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Rīgā notiks UEFA Sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas posms 19.06.2019 12:27 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Mūsu seškārtējās Latvijas čempiones - Rīgas Futbola skolas (RFS) komanda - trešo reizi savā laukumā un otro gadu pēc kārtas uzņems UEFA Sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas apakšgrupu posma turnīru, kas norisināsies no 7. līdz 13. augustam. Komandu izloze notiks 21. jūnijā, Nionā (Šveicē), kad noskaidrosim, kuras pretinieces uzņemsim.

Kvalifikācijas posma spēles komandas aizvadīs NSB „Arkādija” (O.Vācieša ielā 2) stadionā.

Pērn RFS komandas meitenes, spēkojās pret Grieķijas komandu „Akadimia Elpides Karditsas”, Austrijas futbolistēm „USC Landhaus Wien” un FC „BIIK-Kazygurt” no Kazahstānas. Pārākas izrādījās futbolistes no Kazahstānas, kuras ar 9 punktiem ierindojās pirmajā vietā grupā, atstājot Grieķijas komandu ar 6 punktiem 2 pozīcijā, Austrijas futbolistes ar 3 punktiem 3 pozīcijā un RFS komanda palika pēdējā vietā grupā, kaut arī bija tuvu tam lai izcīnītu punktus spēlēs pret Austrijas un Grieķijas vicečempioniem.

UEFA Sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas apakšgrupas posma turnīri norisināsies arī Lietuvā, Nīderlandē, Bosnijā un Hercegovinā, Ukrainā, Slovēnijā, Beļģijā, Slovākijā, Melnkalnē un Igaunijā.

Kopumā 2019./2020. gada sezonas turnīrā startēs 62 Eiropas komandas, bet kvalifikācijas posmā piedalīsies 40 vienības.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi