Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Pieturvietā “13. janvāra iela” izvietoti pirmie reāllaika tablo 27.06.2019 16:30 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Leta_Paula_Čirkste
„Rīgas satiksme” informē, ka pieturvietā “13. janvāra iela” izvietoti pirmie divi elektroniskie reāllaika tablo. Kopumā pilsētas pieturvietās līdz rudenim pakāpeniski tiks uzstādīti 11 tablo, līdz gada beigām to skaits varētu tikt papildināts vēl par 4 tablo, kuros būs redzams aktuālais laiks līdz transporta pienākšanas brīdim pieturvietā.
Visi “Rīgas satiksmes” sabiedriskie transporta līdzekļi ir aprīkoti ar automātisko transporta līdzekļa atrašanās vietas un kustības kontroles sistēmu (AVLS), kas nosaka transporta atrašanās vietu un vidējo pārvietošanās ātrumu maršrutā. Balstoties uz to, pieturvietu elektroniskie tablo saņems informāciju un attēlos prognozēto pienākšanas laiku pieturvietā.
 
Šogad “Rīgas satiksme” pieturvietās izvietos dažādu veidu un izmēru elektroniskos tablo, lai pārbaudītu un noskaidrotu piemērotākos turpmākai lietošanai pilsētā. Piemēram, pieturvietās, kurās apstājas vairāku maršrutu un veidu transporta līdzekļi, būs lielāka izmēra tablo, savukārt pieturvietās ar mazāku noslodzi tiks izvietoti energoefektīvi mazāka izmēra tablo.
 
Informatīvie reāllaika tablo tiks izvietoti tajās pieturvietās, kurās ir lielāka pasažieru plūsma un kuras biežāk izmanto pilsētas viesi, kā arī tur, kur ir pieejams nepieciešamais tehniskās infrastruktūras nodrošinājums. Tablo izvietošanas mērķis ir modernā veidā nodrošināt pasažieriem informāciju par transportlīdzekļu aktuālo pienākšanas laiku pieturvietā.
 
Pieturvietas, kurās ir uzsākti informatīvo tablo izvietošanas darbi:
Pieturvieta  Virziens
“13. janvāra iela”  No centra
“13. janvāra iela”  Uz centru
“A. Čaka iela”  Uz centru
“Botāniskais dārzs”  Uz centru
“Grēcinieku iela”  No centra
“Mežciems”  Uz centru
“Merķeļa iela”  No centra
“Nacionālais teātris”  No centra
“Pērnavas iela”  Uz centru
“Stārķu iela”  Uz centru
“Valsts arhīvs”  Uz centru
 
Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā: www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.
 
 
Viktors Zaķis
 
Klientu apkalpošanas un komunikācijas daļas vadītājs
Tālr.: 67104778
Fakss.: 67104802
e-pasts: Viktors.Zakis@rigassatiksme.lv

Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi