Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
24.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Eglons, Krišs, Ksenija
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Ar vērienīgu svētku programmu, ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumiem un īpaši gardu pārsteigumu 3. jūlijā atklāja Imantas sporta centru 02.07.2019 14:16 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 3. jūlijā, no plkst. 17.00 līdz 22.00 Kurzemes prospektā 158, Rīgā notika Imantas sporta centra atklāšanas svētki.

Svinīgajā atklāšanas ceremonijā plkst.19.00 piedalījās Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs, Rīgas domes Izglītības, sporta un kultūras departamenta direktora pienākumu izpildītājs Ivars Balamovskis, Rīgas Imantas vidusskolas direktore Ingūna Helviga, Francijas vēstniecības Latvijā Ekonomikas padomnieks Džeans Vauri (M.Jean Vaury), Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas izpilddirektors Valērijs Koķis, uzņēmuma “Jūrmalas Mežaparki” īpašnieki Andris un Mārtiņš Čudas, Francijas uzņēmuma “Proludic” īpašnieki Denis Le Poupons un Philippe Le Poupon, būvkompānijas “LNK Group” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs, uzņēmuma “City Playgraunds” projektēšanas daļas direktors Mārtiņš Sleja, kā arī Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes atbildīgie speciālisti.

Imantas sporta centra atklāšanas svētkus vadīja aktieris, režisors un treneris Kārlis Anitens. Svētku viesus visa vakara garumā sagaidīja daudz un dažādas sportiskas, radošas un muzikālas aktivitātes. Īpaši gardu pārsteigumu pēc svinīgās atklāšanas ceremonijas būs sarūpējusi lidosta „Rīga”.

Svētkos uzstāsies ANSIS  un EDAVĀRDI, bērnu vokālā grupa „Dzeguzīte”, dziedātājs Markuss Riva, grupa „Dzelzs vilks”, Horens, deju studija „Mazais Andžiņš”, DOUBLE FACED EELS un vēl virkne mākslinieku. Arī mazākiem svētku apmeklētājiem būs dažādas aktivitātes, rotaļas un izrādes, par kurām gādās „Pasaku nama” iemīļotie tēli. Notiks ielu vingrotāju, ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumi un meistarklases. Gan pieaugušie, gan bērni varēs izmēģināt spēkus ne tikai izspēlējot Lielās koka spēles, bet arī piedaloties dažādos konkursos un iegūstot balvas. Dažādus pārsteigumus ir sagādājusi arī aviokompānija „airBaltic”, būs iespēja satikt lidmašīnu stjuartus.
Atklāšanas svētkos darbosies mākslinieces Elitas Patmalnieces radošā studija, kurā varēs gan aprunāties ar Latvijā pazīstamo mākslinieci par mākslas smalkumiem, gan krāsot un zīmēt. Svētku viesiem tiks piedāvāti arī gardi ēdieni un atspirdzinoši dzērieni, kā arī būs atsevišķas atpūtas zonas.

Jaunajā Imantas sporta centrā ir izbūvēts lielais tematiskais rotaļu laukums - lidosta, nelieli rotaļu laukumi ar atsevišķiem elementiem, skeitparks, vingrošanas laukums, divi multifunkcionālie laukumi, divi „3x3” basketbola laukumi, skrejceļš ar tāllēkšanas sektoru, futbola laukums ar mākslīgo zālienu, tribīnes, izveidota parka teritorija ar jauniem apstādījumiem, kokiem, skatuvi un piknika galdiem. Teritorijā ir atjaunots amfiteātris, kā arī uzstādītas desmit moduļu tipa palīgēkas - apsardzei, medmāsas kabinetam, labierīcībām, ģērbtuvēm un inventāra uzglabāšanai. Visā teritorijā ir izbūvēti jauni inženiertīkli – kanalizācija, apgaismojums, videonovērošana, apziņošanas sistēma. 813 metru garumā ir uzstādīts metāla žogs, nobruģēti celiņi gandrīz 9 tūkstoši kvadrātmetru apjomā, kā arī veikti teritorijas apzaļumošanas darbi vairāk kā 20 tūkstošu kvadrātmetru apjomā.

Imantas sporta centra izbūvi pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma īstenoja būvniecības pilnsabiedrība „LNK INDUSTRIES” un uzņēmums „Jūrmalas mežaparki”.

Imantas apkaimē, kurā dzīvo aptuveni 48 tūkstoši iedzīvotāji, ir realizēts projekts, lai apkaimes iedzīvotājiem būtu iespēja savā apkārtnē aktīvi sportot un kvalitatīvi atpūsties. Šis ir jau trešais līdzīga mēroga īstenotais projekts Rīgā. Pirmais tapa Purvciemā pie Rīgas 84. vidusskolas, otrs pie Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, bet trešais tiks atklāts 3. jūlijā pie Rīgas Imantas vidusskolas.

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece, mob. tālr.: 26555927; e-pasts: baiba.gailite@riga.lv


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi