Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Rīgā konferencē runās par ēdināšanas organizēšanu izglītības iestādēs, par izaicinājumiem un iespējām 23.11.2017 15:54 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pirmdien, 27.novembrī, VEF Kultūras pilī (Ropažu iela 2) no plkst. 9.45 risināsies konference “Ēdināšanas organizācija izglītības iestādēs: izaicinājumi un iespējas”, kurā runās par aktuāliem jautājumiem izglītības iestāžu audzēkņu ēdināšanas nodrošināšanā, uztura izveides ietekmējošiem faktoriem, bērnu un jauniešu uztura paradumu veidošanu un par citiem ar ēdināšanas procesu saistītiem jautājumiem.

Konferences pirmajā daļā klātesošie varēs uzzināt un diskutēt par ēdināšanas pakalpojumu saņemšanas procesa organizēšanu izglītības iestādēs, par pārtikas izcelsmes infekcijas slimībām, par pārtikas aprites noteikumiem un uztura normām bērnu un jauniešu ēdināšanā, kā arī par piena produktu lietošanas aspektiem.

Savukārt pasākuma otrajā daļā tiks spriests par speciālās ēdināšanas nodrošināšanu izglītības iestādēs bērniem ar dažāda veida saslimšanām, par veģetārā uztura piemērotību bērniem, kā arī par ēdienkartes piedāvājuma veidošanas dažādiem virzieniem un ēdiena pasniegšanu kā faktoru, kas ietekmē uztura paradumu veidošanu.

Konferencē piedalīsies gan valsts uzraudzības institūciju darbinieki, akadēmiskās vides pārstāvji, gan ēdināšanas nozares eksperti un ēdināšanas procesa nodrošinātāji, kā arī izglītības iestāžu personāls.

Konferenci organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Papildinformācija pieejama tīmekļa vietnē www.e-skola.lv, pa tālruni 67037377 vai pa e-pastu: Ingrida.millere@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.


Vizītē Rīgā ierodas Tallinas domes priekšsēdētājs un deputāti
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi