Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
23.06.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Līga
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Orķestris „Rīga” aicina uz koncertu „Saule un mīla” 07.02.2017 12:43 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Orķestris „Rīga” diriģenta Anda Klučnieka vadībā 12. februārī plkst. 19.00 aicina uz Valentīndienas ieskaņas koncertu „Saule un mīla”, kas notiks „Lielajā ģildē”. Kopā ar orķestri mīlas melodijas, liriskas romantiskās dziesmas un pasaulslavenus hitus atskaņos solisti Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš.

Ik gadu februārī Orķestris „Rīga” klausītājiem piedāvā īpašu, mīlestības piepildītu un emocijām bagātu koncertu. Šogad Valentīndienas ieskaņā koncertprogrammā „Saule un mīla” iekļauta mūzika no saules pielietās zemes - Itālijas. Orķestris „Rīga” spēlēs komponista Nino Rotas melodijas, kas radītās filmām „La Strada” un „Amarkords”. Šarmantās Dināras Rudānes dziedājumā skanēs klasikas pērles - Lauretas ārija „O mio babbino caro” no Dž. Pučīni operas „Džanni Skiki” un Dž. Rosīni radītā Semiramides ārija „Bel raggio lusinghier”. Daumanta Kalniņa sniegumā klausītājiem būs iespēja dzirdēt labi zināmo neopolitāņu dziesmu „O sole mio”, savukārt reiz Andrea Bočelli iedziedātā romantiskā „Vivo per lei” skanēs abu solistu duetā.

Koncerta otro daļu Orķestris „Rīga” atklās ar ugunīgiem salsas ritmiem un turpinājumā būs iespēja dzirdēt virkni populāru un klausītāju iemīļotu dziesmu par mīlestību angļu valodā. Amerikāņu leģendas Merlinas Monro repertuāra dziesma - „I Wanna Be Loved By You” un Stīvija Vondera „I Just Called To Say I Love You” skanēs Dināras Rudānes sniegumā. Daumants Kalniņš dziedās kompozīcijas, kas reiz skanējušas tādu mākslinieku kā Frenka Sinatras, Neta Kinga Kola un Toma Džounsa izpildījumā - „Fly Me to the Moon”, „L-O-V-E”, „Help Yourself”.

Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš Valentīndienas ieskaņas koncertā „Saule un mīla” kopā atskaņos Stīvija Vondera radīto dziesmu „You Are The Sunshine of My Life” un Kārsona Pārksa sacerēto kompozīciju „Somethin’ Stupid”, kas savulaik bijusi dzirdama gan Nensijas Sinatras un Frenka Sinatras sniegumā, gan Nikolas Kidmenas un Robija Viljamsa interpretācijā.
Biļetes uz Valentīndienas ieskaņas koncertu „Saule un mīla” iespējams iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē: www.bilesuparadize.lv

Plašāka informācija par Orķestra „Rīga” koncertiem atrodama mājaslapā: www.orkestris.riga.lv

Informāciju sagatavoja: Linda Ausēja, PPO „Rīga” mārketinga speciāliste, tālr.: +371 29255087


Atzīmējot Latvijas simtgadi, Rīgu apmeklē Tallinas un Viļņas mēri
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi