Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.05.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Salvis, Selva, Venta
Valūtas kursi
GBP: 0,8760
RUB: 72,1926
USD: 1,1172
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Svētdien notiks ģimenēm un darba kolektīviem draudzīgais “Toyota” Rīgas velomaratons 30.05.2018 12:09 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Šīs nedēļas svētdienā, 3.jūnijā, 11.Novembra krastmalā norisināsies gada lielākais riteņbraukšanas notikums Latvijas galvaspilsētā, 35. “Toyota” Rīgas velomaratons, kurā sev piemērotāko distanci atradīs ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Iepriekšējā pieteikšanās velomaratonam noslēgsies naktī uz ceturtdienu, kamēr iespēja ātrāk izņemt dalībnieku numurus būs EXPO centrā, kas atradīsies modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.

Pateicoties siltajiem un saulainajiem laika apstākļiem, apgriezienus uzņēmusi velo sezona. Šīs nedēļas svētdienā 11. Novembra krastmalā jau 35. reizi notiks “Toyota” Rīgas velomaratons, kas lieliski piemērots ģimenēm ar bērniem, uzņēmumu kolektīviem, draugu kompānijām, kā arī rūdītiem riteņbraucējiem.

Pirmais starts tiks dots pulksten 10:00, kad pa 11. Novembra krastmalā izveidoto apli norisināsies azartiskie bērnu braucieni. Šajā gadā visi mazie pedāļu minēji startēs ar pirmo numuru, bet pēc finiša viņus sagaida pārsteiguma balviņas. Pulksten 11:15 sacensības uzsāks Sporta brauciena dalībnieki, kurus sagaida 64 kilometru gara distance, kas sadalīta četros 16 kilometru garos apļos pa Rīgas lielajām ielām un tiltiem. Šobrīd savu dalību sporta braucienā apstiprinājušas visas vadošās pašmāju amatieru komandas. Pastāv iespēja, ka sacensībās startēs arī kāds no Latvijas profesionālajiem velosportistiem.

Pulksten 13:30 starta šāviens tiks dots 32 kilometru garajam Tautas braucienam. Šajā distancē startēs vairāk nekā 1500 dalībnieki, kuru vidū būs gan amatieri, gan arī uzņēmumu kolektīvi, draugu kompānijas un vienkārši velomīļi. Dalībniekiem būs jāveic divi apļi. Tikmēr pulksten 15:30 sāksies noslēdzošais dienas starts – “MAXIMA” ģimeņu brauciens. Šajā braucienā netiks noteikti ātrākie dalībnieki, bet tā būs unikāla iespēja ģimenēm un citiem aktīvās atpūtas cienītājiem baudīt lielisku iespēju braukt pa lielajām galvaspilsētas ielām un tiltiem. Pirmo reizi velomaratonā notiks arī skrituļslidošanas paraugbrauciens, kurā piedalīsies virkne no Latvijas labākajiem skrituļslidotājiem.

Iepriekšējā pieteikšanās “Toyota” Rīgas velomaratonam mājaslapā velo.lv noslēgsies naktī uz ceturtdienu. Tikmēr 1. un 2. jūnijā modes un izklaides centra “Rīga Plaza” 1 . stāvā pie ieejas “Ņujorka” norisināsies velomaratona expo, kura laikā būs iespēja izņemt starta numurs, kā arī iegūt noderīgu informāciju. Expo darba laiks no pulksten 10:00 – 20:00.


Informāciju sagatavoja:
Toms Markss
Igo Japiņa sporta aģentūras preses sekretārs:
Tālrunis: +371 2625543
Elektroniskā pasta adrese: toms@lrf.lv


Lemj par Esplanādes parka atjaunošanas iecerēm
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi