Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
11.12.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Valūtas kursi
GBP: 0,9025
RUB: 75,8985
USD: 1,1425
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Festivāls “Bardu rudens 2018” jau piecpadsmito reizi aicina uz dziesminieku koncertiem Rīgā 10.10.2018 15:09 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
No 2018. gada 13. oktobra līdz 18. oktobrim Rīgā norisināsies 15. starptautiskais bardu un folkmūzikas festivāls “Bardu rudens 2018”.

Par tradīciju kļuvušais festivāls arī šogad aicina apmeklētājus baudīt dziesminieku sagatavotās koncertprogrammas, kurās iekļautas pašu rakstītās melodijas, kā arī bardiem tuvākās citu autoru dziesmas.

13. oktobrī plkst. 16.00 Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” notiks tradicionālais Jauno bardu koncerts. Koncertā piedalīsies jaunie dziesminieki, kuri vēlas atrādīt savu sniegumu plašākai auditorijai. Un tieši klausītāji būs tie, kuru simpātiju balsojums noteiks, kurš no jaunajiem māksliniekiem tiks aicināts uzstāties festivāla noslēguma koncertā Rīgas Sv. Pētera baznīcā.
Šogad savu dalību jauno bardu koncertā ir pieteikuši talantīgi dziesminieki, katrs ar atšķirīgu muzikālo raksturu - etnomūzikas dziesminiece Inga Karpiča, jaunais mūziķis un dzejnieks Ilja Jevtihovs, dziesminieks Aigars Kručs un citi.
Ieeja koncertā bez maksas.


18. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks festivāla “Bardu rudens 2018” noslēguma koncerts, kurā līdzās sabiedrībā labi zināmiem latviešu dziesminiekiem uzstāsies arī bardi no Lietuvas, Beļģijas un Francijas. Noslēguma koncertā uzstāsies leģendārie brāļi Ziemeļi, dziesminieces Silvija Silava un Guna Pūcīte, duets Sniedze Prauliņa un Edgars Šubrovskis, kā arī viesmākslinieki no Lietuvas - Ģiedrjus Arbačausks (Giedrius Arbačiauskas) un Agne Arbačauskiene (Agnė Arbačiauskienė), Vids Petekevičs (Vidas Petkevičius), viesmākslinieki no Beļģijas - Rubens Shelsrtāte (Ruben Schelstraete) un RD.RAW, kā arī duets no Francijas - Ganansa Boēna (Ganance Bauhain) un Daniels Žanbro (Daniel Jeanbrau). Koncertu papildinās videomākslinieka Raita Skujāna veidotās projekcijas. Koncertu vadīs Dzintars Tilaks.
Biļetes uz noslēguma koncertu iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī Rīgas Sv. Pētera baznīcā stundu pirms koncerta.

Festivāls notiek sadarbībā ar Lietuvas Starptautiskā dziesmotās poēzijas festivālu “Tai Aš”.

Festivālu atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Papildu informācija:

Ilona Turkovska, Rīgas Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”; Tālr. 67848615; ilona.turkovska@riga.lv


Operdziedātāja Elīna Garanča saņem balvu “Gada rīdzinieks 2018”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi