Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
27.06.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Malvis, Malvīne
Valūtas kursi
GBP: 0,8960
RUB: 71,6399
USD: 1,1362
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Rīgā Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi pulcēja apmēram 50 tūkstošus apmeklētājus 01.01.2019 15:13 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgā par iedzīvotāju iecienītu tradīciju ir kļuvusi Jaunā gada sagaidīšana 11.novembra krastmalā. Šoreiz gadu mijas pasākumi krastmalā un Vecpilsētā pēc organizatoru aplēsēm pulcēja apmēram 50 000 rīdzinieku un pilsētas viesu, kuri kopā ar ģimenēm un draugiem sagaidīja Jauno gadu.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs izsaka pateicību visiem svētku organizatoriem, māksliniekiem, tehniskajam personālam, kā arī policijai, kas gādāja par drošu svētku norisi. “Īpašu paldies saku arī visiem svētku apmeklētājiem, kuru dēļ tika organizēts šis vērienīgais pasākums. Kuplais apmeklētāju skaits dod pārliecību, ka šīs par tradīciju kļuvušās svinības noteikti jāturpina arī citus gadus,” saka pilsētas mērs.

Omulīgākai gaisotnei krastmalā darbojās tirdzniecības vietas, piedāvājot gadu mijas svinībām raksturīgus ēdienus. Apmeklētājus uzrunāja Valters Krauze, par muzikālu noskaņu gādāja dīdžejs [Ex] da Bass. Ikviens varēja noklausīties koncertprogrammu “Vecgada disko nonstop ballīte”, Fēliksa Ķiģeļa un grupas priekšnesumu, kā arī dejot  grupas “Bermudu divstūris” pavadībā. Gadu mijas noskaņu krastmalā raisīja svētku uguņošana, kuras māksliniecisko priekšnesumu nodrošināja SIA “International Fireworks Design”, savukārt muzikālo noformējumu veidoja latviešu popmūzikas grupas “Musiqq” dalībnieks un solists Marats Ogļezņevs.

Vairāki tūkstoši Jauno gadu sagaidīja arī Vecrīgā, kur Doma laukumā darbojās tirdziņš un uzstājās mūziķi. Svētku noskaņu pilsētā raisīja arī festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides objekti – neparastās formās un faktūrās veidotas „Ziemassvētku egles.”

Daudzi aktīva dzīves veida piekritēji gadu mijā izmantoja arī iespēju slidot publiskajā slidotavā pie Rīgas Kongresu nama.


Pasākums „Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi