Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
23.06.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Līga
Valūtas kursi
GBP: 0,8766
RUB: 73,5314
USD: 1,1648
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Rīdzinieki aktīvi apmeklē projekta „Sporto Rīga” bezmaksas treniņus 16.06.2017 14:36 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Jau vairākas vasaras pēc kārtas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar biedrību „Par sportisku sabiedrību” rīko bezmaksas sporta treniņus visiem Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem profesionālu treneru vadībā 18 dažādās vietās Rīgā.

„Sporto Rīga” organizatoru komanda parūpējusies par bezmaksas treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā 18 vietās Rīgā - Grīziņkalnā, Imantā (Dammes iela 20), Maskavas dārzā, Esplanādē, Pļavniekos, Dzegužkalnā, Bolderājā, Miera dārzā, Purvciemā, Ziedoņdārzā, Āgenskalnā, Daugavgrīvā (Daugavgrīvas vidusskolas stadions), Viesturdārzā, Vecmīlgrāvī, Vecrīgā (Kalpaka bulvāris 4, Kronvalda parks), Valdlaučos. Dažkārt treniņa dalībnieku skaits ir līdz 30 cilvēkiem, tāpēc treneri dodas viens otram palīgā, lai ikvienam varētu pievērst nepieciešamo uzmanību un izsmeļoši atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem par to kā pareizi uzsākt sportot. Projekta līderis Andris Morozovs un biedrības „Par sportisku sabiedrību” pārstāvis uzsver: „Šī projekta lielākā vērtība ir iespēja uzsākt sportot ne tikai pašam, bet kopā ar ģimeni, draugiem un kaimiņiem. Treniņos ir ļoti draudzīga atmosfēra, cilvēki labprāt iepazīstas un aicina arī pārējos sportot svaigā gaisā neatkarīgi no laika apstākļiem!”

„Nepalaid garām iespēju šovasar bez maksas kopā ar labākajiem Rīgas treneriem ļauties sporta aktivitātēm - stiprināt savas fiziskās spējas, gribasspēku, pašapziņu, veselību, kā arī iegūt jaunus draugus,” aicinot rīdziniekus uz fiziskām aktivitātēm, saka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Šobrīd treniņos, kopā ar „Sportland” notiek aktīva gatavošanās Jelgavas nakts pusmaratonam, kas norisināsies šā gada 22. jūlijā. Savukārt 9. un 10. septembrī „Sporto Rīga” dalībnieku komanda piedalīsies „We Run Riga” skrējienā. Treneri uzsver, ka piedalīties šajos skrējienos var ikviens. Kopīga sportiskā režīma uzturēšana ar kaimiņiem un dalība skrējienos piešķir īpašu romantiku vasarai Rīgā.

Šī gada projekta sauklis ir „Sākam sportot!”, tādējādi uzsvars tiek likts tieši uz pareizu sportisko aktivitāšu uzsākšanu un inventāra izmantošanu. Īpašu popularitāti ieguvuši treniņi mammām un tētiem ar mazuļiem „MomyFit” Valdlaučos, Purvciemā un Grīziņkalnā. „MomyFit” radītāja Veronika Dolgina stāsta: „Mammas uzsāk fiziskās aktivitātes lēnām un pakāpeniski profesionāla vai sertificēta trenera uzraudzībā. Parasti, tas ir otrais mēnesis pēc dzemdībām, kad notikusi obligātā ārsta pārbaude un mazulis jau ir apvēlies. Treniņu laikā mazie vai nu guļ, vai aktīvi rotaļājas uz paklājiņa. Ik pa reizei kāds koncerts vai signāls no mazo sportotāju puses netraucē treniņam, jo mamma turpina trenēties ar mazuli uz rokām).” Kustības „MomyFit” ir vienīgie treniņi, kuru norisi ietekmē laika apstākļi. Visi pārējie „Sporto Rīga” treniņi notiek arī tad, ja līst lietus.

Projektu „Sporto Rīga” atbalsta Rīgas pašvaldība.

Sīkāka informācija par projektu atrodama portālā: www.sportoriga.lv, facebook.com/sportoriga un instagram.com/sportoriga.

Papildinformācija: Laura Dabare „Ghetto Media house” vadītāja, tālr.: +371 29 855 688

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.tālr.: 26708034


Atzīmējot Latvijas simtgadi, Rīgu apmeklē Tallinas un Viļņas mēri
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi