Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Sigurds, Zigurds, Sigvards
Valūtas kursi
GBP: 0,8431
RUB: 68,1692
USD: 1,1035
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Mežaparkā notiks „Lāčplēšu kross” 08.10.2019 14:12 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sestdien, 12. oktobrī, Mežaparkā pie atpūtas parka „Mežakaķis” jau piekto gadu pēc kārtas pulcēsies taku un šķēršļu skrējiena „Lāčplēšu kross” dalībnieki no visas Latvijas, cīnoties ar Mežaparka kalnaināko apvidu un šķēršļiem trīs dažādās distancēs: 0,5-1 km Laimdotas distancē, kas domāta bērniem, 6,3 km Lāčplēšu distancē un 12,6 km Bruņinieku skrējienā ar 12 dažādiem šķēršļiem. Sacensību ietvaros norisināsies arī dažādas aktivitātes un izklaides bērniem un ģimenēm.

Šogad dalībniekus sagaidīs pilnīgi jauna distance un jauni interesanti šķēršļi, lai šo patriotisko skrējienu padarītu aizraujošāku un interesantāku. Distancē būs izvietoti šķēršļi ar tematiskiem nosaukumiem: Varoņa taka, Kangara tīkls, Lāčplēša josta, Laimdotas laipa, Kokneša bluķi, Melnā bruņinieka bedres, Spīdolas slazds, Sumpurņa siena. Šķēršļi ir veidoti tā, lai tos visi dalībnieki varētu pārvarēt un finišēt ar gandarījumu, priecājoties par paveikto un kopā būšanu. Plašāka informācija par distancēm un šķēršļiem pieejama mājas lapā: www.lacplesukross.lv

Visu distanču dalībnieki finišā saņems skaistas Lāčplēšu medaļas, „Magnesia” ūdeni, bērniem būs garda sula no „Cido”, bet pieaugušajiem bezalkoholiskais alus „Lāčplēsis”, kā arī būs citu atbalstītāju sarūpētie spēka gardumi.

Līdzjutēji tikmēr aicināti piedalīties bezmaksas izklaides aktivitātēs sacensību centrā, kur notiks šaušana ar loku, dažādi rokdarbi un kāpšana pa virvēm, kalēja darbnīcas aktivitātes un priekšnesumi no deju kopas „Bramaņi”. Apmeklētājiem būs unikāla iespēja sekot līdzi sacensību gaitai, jo distance izveidota 6,3 kilometru aplī, ko garākās distances dalībnieki veiks divas reizes. Reģistrācija, tirgotāju tirdziņš un dažādas izklaides aktivitātes darbosies sestdien jau no plkst. 9.00.

Reģistrācija sacensībām pieejama mājas lapā: www.lacplesukross.lv, būs iespējams piereģistrēties līdz 10. oktobrim. Sacensības piedāvā Rīgas pašvaldība, tās atbalsta „Isostar”, „Magnesia”, „Lāčplēsis” alus un „Cido”, „Milzu!”, „MyFitness”, „Vitamax”, „Hanzas maiznīca”, vitamīni „Litozin”, „RedBull”, „Merrild” kafija.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi