Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests
Valūtas kursi
GBP: 0,8511
RUB: 68,2495
USD: 1,1108
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Iedzīvotājus un NVO aicina piedalīties diskusiju pasākumā „Līdzdalība ir māksla” 03.12.2019 16:38 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina aktīvos iedzīvotājus un NVO pārstāvjus piedalīties diskusiju pasākumā „Līdzdalība ir māksla”, kas norisināsies šā gada 4. decembrī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja konferenču zālē (Jaņa Rozentāla laukums 1) no plkst. 15.00.

Šogad Rīgas pašvaldība uzsāka līdzdalīgās budžetēšanas pilotprojektu, lai veicinātu iedzīvotāju lielāku iesaisti savu apkaimju attīstībā. Līdzdalīgās budžetēšanas ideja ir Rīgas Apkaimju alianses iniciatīva, kuru pēc Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča atbalsta realizē Rīgas dome. Pilotprojekta pirmais konkurss ir noticis, un seši projekti ir izvirzīti īstenošanai Brasas, Āgenskalna, Ķengaraga, Dārziņu, Buļļu un Jaunciema apkaimēs. Diskusijā par šo projektu varēs uzzināt kāda ir iegūtā pieredze, attīstības iespējas un pilotprojekta nākotne.

Savukārt jau kopš 2015. gada dažādām Rīgas juridiskām personām ir iespēja pieteikties apkaimju iniciatīvām iedzīvotāju līdzdalības un piederības veicināšanai. Konkurss sniedz atbalstu projektiem ar mērķi iesaistīt vietējos iedzīvotājus savas apkaimes uzlabošanā un attīstībā. Otrā pasākumā „Līdzdalība ir māksla” diskusijā tiks apspriests, kādas ir īstenotās aktivitātes un vai ir iespēja uzlabot un attīstīt konkursa norisi un ietvaru.

Aicinām aktīvos Rīgas iedzīvotājus un NVO pārstāvjus piedalīties pasākuma „Līdzdalība ir māksla” diskusijās un izmantot iespēju iesaistīties līdzdalības formu attīstīšanā un pilnveidošanā.

Aicinām pieteikt dalību pasākumā, aizpildot pieteikuma anketu

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034


Rīgas domes vadība tiekas ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi