Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.07.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Ramona, Ritma
Valūtas kursi
GBP: 0,8930
RUB: 73,5585
USD: 1,1588
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Kultūrtelpās „Mans Ķengarags” un „Mans Mežaparks” augustā būs plaša pasākumu programma 01.08.2017 14:42 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas kultūrtelpās „Stropi” – „Mans Ķengarags” un „Mans Mežaparks” – augustā iedzīvotāji aicināti uz daudzveidīgiem pasākumiem, tostarp ik svētdienas rīta vingrošanu, lekcijām, diskusijām, koncertiem, bērnu literatūras pēcpusdienu, radošajām darbnīcām, izglītojošām spēlēm, sadziedāšanos un daudzām citām aktivitātēm, kas apmeklētājiem būs pieejamas bez maksas.

Kultūrtelpā „Mans Ķengarags”, kas atrodas Ķengaraga promenādē Mazjumpravas muižas teritorijā, augustā apmeklētāji laipni gaidīti vairākos pēc mūzikas stila atšķirīgos koncertos. Klausītājus aicina dziesminieks Arnis Miltiņš, mūziķi no „Jakob Noiman Festival band”, vokālais ansamblis „Harmonika” un kora „Lada” dziedātāji. Iedzīvotāji gaidīti arī uz sadziedāšanos ar Jaunmārupes jauniešu jaukto kori „Universum”, kā arī Aleksandra Kazakova un grupas „DA BA” koncertu.

Ķengaraga „Stropā” ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam būs iespēja iesaistīties kopīgā ik svētdienas vingrošanā, kā arī noklausīties profesionālu lekciju par veselīgu dzīvesveidu. Augustā kultūrtelpas apmeklētāji varēs noskatīties triāla kluba „Karters” paraugdemonstrējumus, piedalīties izglītojošās spēlēs kopā ar biedrību „Cita Rīga”, iesaistīties diskusijā „Netradicionālais tūrisms” kopā ar „satori.lv” un dzirdēt pilsētvēsturnieka Vladimira Eihenbauma aizraujošo stāstījumu par Ķengaraga apkaimi. Bērni aicināti uz bērnu un jauniešu centra „Daugmale” radošo dienu, kā arī kopā ar vecākiem Rīgas svētku laikā gleznot atvērtajā plenērā mākslinieku Jāņa Purcena un Anša Butnora vadībā.

Tikpat daudzveidīgs pasākumu klāsts kā Ķengaragā gaidāms arī kultūrtelpā „Mans Mežaparks”, kas atrodas Atpūtas ielas un Janševska prospekta krustojumā. Mežaparkā apmeklētāji aicināti baudīt virkni jauku koncertu, tostarp flamenko mūzikas vakaru un ģitārista Vladimira Kudrina muzikālo sniegumu, grupas „Dzelzs vilks” akustisko koncertu, ģitārista Reiņa Jaunā izpildīto mūziku un dueta „FAE” koncertu džeza noskaņās.

Bērni kopā ar vecākiem Mežaparkā gaidīti uz Nila Īles ritma instrumentu darbnīcu, bērnu literatūras pēcpusdienu kopā ar grāmatu autori Luīzi Pastori un, protams, uz Rīgas svētku ietvaros notiekošo atvērto plenēru, kur būs iespēja gleznot kopā ar māksliniecēm Inesi Lieckalniņu un Ilgnesi Avotiņu.

Vasaras pēdējā mēnesī arī Mežaparka „Stropa” apmeklētāji aicināti uz iksvētdienas rīta vingrošanu, lekciju par veselīgu uzturu, kā arī uz triāla kluba „Karters” paraugdemonstrējumiem.

Augusta aktivitāšu programma kultūrtelpās „Stropi” pieejama tīmekļa vietnēs: www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli” un www.riga.lv sadaļā „Latvijai 100”, kā arī sociālā tīkla facebook.com/kulturtelpasstropi kontā.

Radošās kultūrtelpas „Stropi” ir viens no Latvijas valsts simtgades projektiem, kas iekļauts galvaspilsētas programmā. Sezonas laikā „Stropos” kopumā notiks vairāk nekā 70 kultūras, mākslas, izklaides, aktīvā dzīvesveida un sporta pasākumi. Iedzīvotāji varēs apmeklēt gan koncertus un dzejas lasījumus, gan diskusijas ar sabiedrībā pazīstamiem dažādu nozaru speciālistiem. Varēs piedalīties mākslinieku plenēros, iesaistīties daudzveidīgos pasākumos, kas būs adresēti bērniem, kā arī līdzdarboties citās radošajās un sporta aktivitātēs.

Kultūrtelpu „Stropi” projekta īstenošanu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, SIA „Rīgas meži”, Rīgas Austrumu izpilddirekcija, apdrošināšanas kompānija „Ergo” un telekomunikāciju uzņēmums „Tele2”. Aktivitāšu programmu „Stropu” darbības laikā organizē biedrība „I Did It” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju, kā arī ar SIA „Baltijas izklaides aģentūra”.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv un Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.: 26554446; e-pasts: dzintra.abolina@riga.lv


Saņem kārtējo pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju remontdarbiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi