Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.04.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Bārbala, Līksma
Valūtas kursi
GBP: 0,8655
RUB: 71,9850
USD: 1,1209
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Par Rīgas čempioni iejādē kļūst Laura Ivanova 10.09.2018 10:47 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sporta centā “Kleisti” 8. septembrī notika Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jāšanas sportā iejādē. Rīgas čempionāts iejādē risinājās pēc Mazās balvas programmas dalībniekiem bez vecuma ierobežojuma. Uzvaru izcīnīja Laura Ivanova ar zirgu Radamira (SK “Amber”) – 66,961%. Otrajā vietā Agnese Kukaine ar Funky (JSK “Temperaments”) – 66,176%, trešā Everita Daubure, iepriekšējā gada Rīgas čempione, ar Luvru (LSVK “Harmonija”) – 64,363%.

Rīgas čempione Laura Ivanova: “Prieks par šo uzvaru, jo pirms tam uzvarēju Latvijas čempionātā jauno jātnieku konkurencē, bet tagad – pieaugušo klasē. Prieks, ka Radamira var konkurēt ar lielo jātnieku zirgiem, un man tas ir gandarījums, nākamajā gadā jau pārejot pieaugušo vecuma grupā. Jāteic gan, ka zirgi sezonas beigās sāk nogurt, bet ceru vēl nākamnedēļ iespējami veiksmīgi nostartēt Baltijas līgas sacīkstēs Lietuvā. Domāju, ka šis bija labs treniņš gaidāmajām sacīkstēm. Paldies zirga saimniekam Jurim Savickim, manai trenerei Ingai Bistrovai par sasniegto, kā arī LJF Iejādes sekcijas vadītājai Anitai Mangalei par labi noorganizētajām sacensībām!”

Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes notika pēc Shēmas II programmas. Labākā bija Letīcija Politere ar zirgu Laso (LLU) – 66,731%, otrajā un trešajā vietā Dominika Lela (Rīgas JSK) attiecīgi ar zirgiem ar Lord Rubinstein – 65,897% un Hiltonu – 64,551%.

Sacensību tiesnese Ginta Vilde: “Šogad jūlijs sacensību grafikā bija tāds mierīgāks, bet sezonas noslēgums atkal ir ļoti piesātināts – gan Latvijas čempionāts, gan tagad Rīgas čempionāts, gan nākamnedēļ Baltijas līgas sacīkstes Lietuvā. Neskatoties uz to, ir daudz dalībnieku, un tā ir iespēja sportistiem sevi parādīt, sacensties atbilstošā konkurencē.” Papildina Latvijas Jātnieku federācijas ģenerālsekretāre Kristīne Lisovska, arī sacensību tiesnese: “Turklāt varam redzēt, ka sportisti tagad startē daudz pārliecinošāk, nekā tas bija vasaras sākumā, un ir auguši meistarībā – startē drošāk, pārliecinošāk, precīzāk, par ko ir prieks mums – tiesnešiem un organizatoriem.”

Sacensības organizēja Latvijas Jātnieku federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Plašāka informācija pieejama Latvijas Jātnieku federācijas mājaslapā www.ljf.lv.
Rīgas čempionāts šķēršļu pārvarēšanā notiks 27. oktobrī


Informē par Mežaparka jaunās estrādes būvniecības gaitu un turpmāko progresu
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi