Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
27.06.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Malvis, Malvīne
Valūtas kursi
GBP: 0,8960
RUB: 71,6399
USD: 1,1362
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Rīgas Centrāltirgus aicina uz raibām un jautrām Lieldienu svinībām 15.04.2019 12:40 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien un sestdien, 19. un 20. aprīlī, Rīgas Centrāltirgus aicina ikvienu uz Lieldienu iešūpošanas svinībām un tirdziņu Nēģu laukumā.

Piektdien, 19. aprīlī jau no plkst. 8.00 Nēģu laukumā darbosies Lieldienu gadatirgus, kas pulcēs amatniekus un mājražotājus no visas Latvijas. Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties zivju produkciju, mājas kūpinājumus, putraimu desas, pašceptu maizīti, cepumus un citus gardumus. Tāpat tirdziņā būs atrodami lina izstrādājumi, mājās gatavotas sveces un ziepes, vara rotas, bižutērija, koka amatniecības izstrādājumi un citas rokām darinātas dekoratīvas un praktiskas lietiņas.

Paralēli tirdziņa norisei, no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00, bērniem un ģimenēm būs iespēja iesaistīties interesantās Lieldienu atrakcijās, piedaloties dažādās radošajās darbnīcās – koka olu gatavošanā, joku karikatūru un filca zaķu piespraužu veidošanā, Lieldienu dekoru darbnīcā, trauku apgleznošanā un zaķa portretu krāsošanā. Kopā tiks ripinātas olas, lai uzstādu Centrāltirgus olu kauju rekordu. Centrāltirgū viesosies arī Lieldienu zaķa pūkainie draugi – truši, kas dzīvosies aplociņā, kur tos visi varēs labi apskatīt un nofotografēties kopā ar tiem.

Sestdien, 20. aprīlī, turpināsies īpašais Lieldienu gadatirgus, un par Lieldienu noskaņu visas dienas garumā rūpēsies dīdžeji.


Pasākums „Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi