Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
11.12.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Valdemārs, Valdis, Voldemārs
Valūtas kursi
GBP: 0,9025
RUB: 75,8985
USD: 1,1425
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīga pasaulē  
Ziemeļvalstu un Baltijas vadošais restorānu ceļvedis „White Guide” nosauc labākos Latvijas restorānus 30.11.2017 14:57 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Trešdien, 29. novembrī, prezentēts vadošais Ziemeļvalstu un Baltijas restorānu jaunākais ceļvedis „White Guide”. Tajā apkopoti labākie restorāni Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Islandē, Faro salās, Grenlandē, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Svinīgajā ceļveža atvēršanas pasākumā tika paziņots arī Baltijas restorānu TOP 30. Šajā kategorijā par labāko Latvijas restorānu tika atzīts restorāns „Vincents”, kas šogad ieņēma otro vietu, piekāpjoties Tallinas restorānam „Noa Chef’s Hall”. Labāko trīsdesmitniekā iekļauti vēl četri Latvijas restorāni – „Annas muižas restorāns”, „Kannas” (17. vieta), „Restorāns 3” (19. vieta), „COD” (24. vieta) un „Bibliotēka Nr.1” (26. vieta).

„White Guide” kopumā iekļauti 160 restorāni, 30 no tiem ir no Latvijas (alfabētiskā secībā): 36. līnija (Jūrmalā), „Bibliotēka Nr. 1 restorāns”, „COD”, „Dikļu pils”, „Entresol”, „Ferma”, „Goldingen Room” (Kuldīgā), „Jonathan Restorāns” (Amatas novadā), „Kannas” (Amatas novadā), „Kolonāde. Mūsu stāsti..”, „Le Dome”, „Laivas” (Jūrmalā), Liepupes muižas restorāns, „Locale”, Mālpils muižas restorāns, „Mo” (Liepājā), „Muusu”, „Per Se”, „Pļavas” (Ainažos), „Restorāns 3”, „Riits”, „Riviera”, Skrundas muiža, (Skrundā), „St. Petrus”, „3 pavāru restorāns”, „Valmiermuižas alus darītavas restorāns (Valmiera), „Valtera restorāns”, „Vīna studija”, „Vincents” un „Zoltners” (Tērvetes pagastā).

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Rīgas Tūrisma Attīstības biroja atbalstu ceļveža izraudzīti eksperti ir paveikuši lielu darbu, iepazīstot un novērtējot Latvijas restorānus. Šis ir otrais „White Guide” izdevums, kas ir tapis ar „Live Rīga” un LIAA Tūrisma departamenta atbalstu, un tajā iekļauti arī labākie restorāni no Latvijas.

Papildinformācija: Anna Blaua, E-pasts: anna.blaua@liveriga.lv; tālr.: 28442636

Informāciju sagatavoja: Agnese Siliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67026104; e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv


Operdziedātāja Elīna Garanča saņem balvu “Gada rīdzinieks 2018”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi