Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Rīgā notiks konkursa – festivāla „Mēs Latvijai!” laureātu koncerts 08.11.2017 13:24 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 9. novembrī, plkst. 18.00 kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks Latvijas bērnu un jauniešu konkursa – festivāla „Mēs Latvijai!” noslēguma koncerts un laureātu apbalvošanas ceremonija.

Konkurss – festivāls tika rīkots, lai veicinātu starpkultūru komunikāciju, savas nacionālās identitātes apzināšanos un stiprinātu piederības sajūtu savai valstij. Tajā piedalījās Latvijā dzīvojošo dažādu tautību bērni un jaunieši vecumā no 10 līdz 25 gadiem. Viņi ar muzikāliem, dejas vai teatrāliem priekšnesumiem iepazīstināja ar savu nacionālo kultūru.

Konkursa – festivāla pirmajā kārtā tika izvērtēti iesūtītie video ieraksti, bet konkursa otrajā kārtā priekšnesumi tika vērtēti klātienē.

Konkursu – festivālu organizēja divas nevalstiskās organizācijas – biedrība „Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija” un biedrība „Sadarbības platforma” ar Kultūras ministrijas un Rīgas pašvaldības atbalstu.

Papildinformācija: Janīna Kūla, biedrības „Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija” prezidente, tālr.:  29239750; E-pasts: janinakula@inbox.lv

Informāciju sagatavoja: Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece, tālr.: 26554446


Vizītē Rīgā ierodas Tallinas domes priekšsēdētājs un deputāti
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi