Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
23.06.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Līga
Valūtas kursi
GBP: 0,8766
RUB: 73,5314
USD: 1,1648
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
I.Busulis dziedās koncertā „Saule un mīla” 08.02.2017 16:24 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Orķestris „Rīga” diriģenta Anda Klučnieka vadībā 12. februārī plkst. 19.00 aicina uz Valentīndienas ieskaņas koncertu „Saule un mīla”, kas notiks „Lielajā ģildē”. Kopā ar orķestri mīlas melodijas, liriskas romantiskās dziesmas un pasaulslavenus hitus atskaņos solisti Dināra Rudāne  un Intars Busulis.

Iepriekš tika ziņots, ka koncertā „Saule un mīla” uzstāsies Daumants Kalniņš. Diemžēl, slimības dēļ dziedātājam nācies atcelt dalību 12. februāra koncertā, tāpēc tajā piedalīsies atraktīvais un klausītāju iemīlētais mākslinieks Intars Busulis. Tā būs pirmā reize, kad Intars Busulis dziedās duetā ar Dināru Rudāni.

Abu mākslinieku sniegumā būs tādi pasaulslaveni dueti, kā Džakomo Rosīni „Kaķu duets”, Kārsona Parksa „Somethin’ stupid”, Reja Čārlza „Hallelujah, I Love Her So!” un citi.

Koncerta pirmajā daļā skanēs itāļu komponistu mūzika – sākot ar operu fragmentiem Dināras Rudānes dziedājumā līdz Nino Rotas kinomūzikai orķestra „Rīga” sniegumā.

Otrajā daļā solisti dziedās Stīvija Vondera, Kola Portera un citu slavenu komponistu vokālās kompozīcijas. Orķestris „Rīga” atskaņos Pī Vī Ellisa un Džako Pastoriusa skaņdarbu „The Chicken” un ļausies ugunīgiem salsas ritmiem.

Solista maiņas dēļ līdz koncerta „Saule un mīla” sākumam 12. februārī plkst. 19.00 ir iespēja nopirktās koncerta biļetes atgriezt atpakaļ visās „Biļešu paradīzes” kasēs; tiem, kas iegādājušies e-biļetes, rakstot uz e-pastu:  info@bilesuparadize.lv

Tāpat vēl iespējams iegādāties biļetes uz Valentīndienas ieskaņas koncertu „Saule un mīla” visās „Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē: www.bilesuparadize.lv

Plašāka informācija par Orķestra „Rīga” koncertiem atrodama mājaslapā: www.orkestris.riga.lv

Informāciju sagatavoja: Linda Ausēja, PPO „Rīga” mārketinga speciāliste, tālr.: +371 29255087


Atzīmējot Latvijas simtgadi, Rīgu apmeklē Tallinas un Viļņas mēri
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi