Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
05.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Igors, Ingvars, Margots
Valūtas kursi
GBP: 0,8969
RUB: 77,8132
USD: 1,1250
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
RCB rīko tikšanos ar grāmatas „Ēteriskās eļļas dziedniecībā” autoru 25.11.2019 15:55 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) 28. novembrī plkst. 17.30 ēterisko eļļu gaisotnē notiks sarunu vakars un atkalredzēšanās ar grāmatas „Ēteriskās eļļas dziedniecībā” autoru Tomasu fon Rotenburgu (Thomas von Rottenburg).

Tomass fon Rotenburgs dzimis Berlīnē. Tēva profesionālās darbības dēļ viņš uzauga galvenokārt ārvalstīs (Afganistānā, Japānā un Dienvidāfrikā) un jau bērnībā izrādīja interesi par Rietumu medicīnai neraksturīgiem ārstniecības veidiem. Dzīve mazliet noslēpumainajā svešatnē modināja viņā vēlmi ieskatīties dziļāk ārēji pamanāmos fenomenos. Aizvien noteiktāk nobrieda lēmums kļūt par dziednieku. Sākotnēji viņš specializējās homeopātijā, bet pēc iepazīšanās ar ēterisko eļļu dziedniecisko iedarbību, viņš arvien vairāk sāka iedziļināties ēterisko eļļu būtībā. Drīz vien tās kļuva par viņa dziednieka prakses galveno sastāvdaļu un rosināja grupu semināros pievērsties ēterisko eļļu īpašību izpētei. Atziņa, ka ēteriskās eļļas ir dzīvas būtnes, ar kurām var sazināties, pašos pamatos mainīja viņa darbu ar ēteriskajām eļļām. Šo atziņu Tomass 2009. gadā pirmo reizi atveda arī uz Latviju un turpina līdz pat šim brīdim, vadot seminārus un praktiskas nodarbības.

Pēc vairāk nekā 20 gadu ilgas praktizēšanas dziedniecībā un gūtās pieredzes darbā ar ēteriskajām eļļām, 2015. gadā Vācijā iznāca Tomasa fon Rotenburga rokasgrāmata „Heilkunde der ätherischen Öle”. Pēc gada – 2016. gada novembrī – Rīgā iznāca arī grāmatas tulkojums latviešu valodā – „Ēteriskās eļļas dziedniecībā”. Tas ir pirmais grāmatas tulkojums. Autors atzīst, ka tieši ēterisko eļļu entuziasti Latvijā ir devuši vislielāko ieguldījumu grāmatas tapšanā.

Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties grāmatu „Ēteriskās eļļas dziedniecībā” un arī saņemt autora autogrāfu.

Uz tikšanos laipni gaidīti visi interesenti! Ieeja bez maksas. Pasākums notiks latviešu un vācu valodā, nodrošinot tulkošanu.

Vairāk informācijas par Tomasu fon Rotenburgu tīmekļa vietnē: www.thomas-von-rottenburg.de

Papildinformācija bibliotēkā: tālr.: 67181018

Informāciju sagatavoja: Daina Ģeibaka, RCB sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67037443

 


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi