Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
19.10.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Drosma, Drosmis, Elīna
Valūtas kursi
GBP: 0,8784
RUB: 75,5050
USD: 1,1505
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Izsludināts projektu konkurss Rīgas apkaimju iniciatīvas veicināšanai 08.01.2018 14:42 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” pirmo uzsaukumu, lai sniegtu finansiālu atbalstu projektu īstenotājiem.

Konkurss tiek rīkots, lai aktualizētu un veicinātu Rīgas iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, brīvprātīgo darbu un piederības sajūtu savai apkaimei, pilsētai un valstij. Konkursu rīko, lai aktivizētu apkaimju kustību kā vienu no iedzīvotāju pašorganizācijas veidiem, kā arī, lai veiktu vietējās kopienas interešu aizstāvēšanu, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus savstarpējā iedzīvotāju un pašvaldības sadarbībā, nodrošinot iedzīvotāju personisko līdzdalību kopienas dzīves vides uzlabošanā.

Konkursā var piedalīties Rīgas pašvaldības iestādes vai jebkura Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēta juridiska persona, ja tās juridiskā adrese ir Rīgā, darbība tiek veikta galvaspilsētā un tā vēlas uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Šajā projektu konkursā var pretendēt uz finansējuma saņemšanu arī apkaimes iedzīvotāju forumu organizēšanai.

Maksimālais finansiālais atbalsts vienam projektam ir 2500 eiro. Savukārt maksimālais finansiālais atbalsts viena apkaimju iedzīvotāju foruma organizēšanai ir 1000 eiro. Pirmā uzsaukuma projektu īstenošana ir jāplāno laikā no 1. marta līdz 30. jūnijam.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 23. janvāra plkst. 16.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā (Kr. Valdemāra ielā 5), kā arī jānosūta elektroniski uz e-pastu: sanita.lace@riga.lv ar norādi „Pieteikums konkursam”.

Lai palīdzētu interesentiem sagatavot projekta pieteikumu, iepazīties ar jau īstenoto projektu pieredzi un veicinātu sadarbību starp organizācijām, kas darbojas apkaimēs, tiks rīkots apkaimju sadarbības forums. Tas notiks 9. janvārī, plkst. 15.00. Rīgas NVO namā (Ieriķu ielā 43A), pieteikties iespējams, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība) uz e-pasta adresi: nvonams@riga.lv

Papildinformācija: Sanita Lāce, RD IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītājas vietniece, tālr.: 67181657; e-pasts: sanita.lace@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde, RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034


Informē par Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi