Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.07.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Ramona, Ritma
Valūtas kursi
GBP: 0,8930
RUB: 73,5585
USD: 1,1588
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Sāk darboties Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas turnīra mājas lapa 09.08.2017 13:39 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Sagaidot sestās Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības, ir izveidota turnīra mājas lapa: www.ulacup.lv , kurā ikvienam interesentam ir pieejama informācija gan par šogad plānotā turnīra norises laiku un dalībvalstu komandām, gan par iepriekšējo gadu sacensību norisi.

Jau šobrīd ir zināms Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas norises laiks, kas šogad būs no 14. līdz 17. septembrim, kad basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē „Daugavas sporta nams” un sporta centra „Rīdzene” laukumos par uzvaru cīnīsies basketbola komandas no sešām valstīm.

Dalību sacensībās U-15 grupā ir pieteikušas šādas komandas: „Young Angels academy” no Košices (Slovākija), „Soproni Darazsak Akademia” no Šopronas (Ungārija), „SK Audentes” no Tallinas (Igaunija), Kaļinas rajona Olimpisko rezervju sporta skola no Sanktpēterburgas (Krievija), kā arī „BS Rīga/Rīdzene” un „BS Rīga/Jugla” komanda.

Savukārt U-17 grupā sacensībās plāno piedalīties Ņevas rajona sporta skolas komanda no Sanktpēterburgas (Krievija), „Young Angels academy” komanda no Košices (Slovākija), Viļņas basketbola skola (Lietuva), kā arī „BS Rīga/TTP” un „BS Rīga/Rīdzene” komandas.

Kā vairāk kārt uzsvērusi izcilā basketboliste Uļjana Semjonova, šāds turnīrs meitenēm dod plašāku skatienu uz basketbolu, jo spēlēt ar savas valsts komandām nav tas pats, kas piedalīties starptautiska mēroga sacensībās.

Sacensības atbalsta Rīgas dome, tās organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD). Sacensību apmeklējums ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.tālr.: 26708034


Saņem kārtējo pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju remontdarbiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi