Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
23.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
Valūtas kursi
GBP: 0,8769
RUB: 72,3491
USD: 1,1794
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes veiksmīgi pabeigtas 08.08.2017 15:45 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
AS „Rīgas siltums” informē, ka aizvadītajā nedēļā tika veiksmīgi pabeigta pēdējā no kopumā 18 siltumtīklu hidrauliskajām pārbaudēm. Tās tika veiktas laika posmā no 9. maija līdz 25. jūlijam. Šobrīd ir apzināts siltumtīklu tehniskais stāvoklis un norit pēdējie sagatavošanās darbi nākamajai apkures sezonai.

Uzņēmums īpaši uzsver ka rekordīsā laikā tika paveikta Daugavas labā krasta hidrauliskā pārbaude, kas bija lielākā (pēc siltumtīklu garuma). Tā šogad tika pabeigta ļoti ātri un karstā ūdens padeves tās pašas dienas vakarā tika atjaunota 93% abonentu, kā arī divu dienu laikā tika novērsti bojājumi. To atklāšanā un novēršanā 24 stundu darba režīmā tika iesaistīti vairāk nekā 400 AS „Rīgas siltums”  darbinieku. Papildus noplūžu likvidēšanai tika piesaistītas 20 brigādes.

Lielākais siltumtīklu plīsums tika konstatēts maģistrālās siltumtrases cauruļvadā DN 1200 (diametrs 1,2 m) Dzelzavas un Nīcgales ielu krustojumā, un pēc 29 stundu remontdarbiem karstā ūdens padeve 95 abonentiem tika pieslēgta divas dienas pēc pārbaudes uzsākšanas.

Salīdzinājumam, var teikt, ka pērn Daugavas labā krasta siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes nozīmīgāko bojājumu novēršana un karstā ūdens padeves atjaunošana vairāk kā 90% abonentu tika nodrošināta trešajā dienā no pārbaudes uzsākšanas dienas.

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos par siltumtīklu tehnisko stāvokli un nodrošinātu siltumtīklu drošu ekspluatāciju. Tās tiek veiktas vasaras mēnešos, lai savlaicīgi atklātu siltumtīklu defektus un samazinātu risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

AS „Rīgas siltums” pateicas iedzīvotājiem par izpratni siltumtīklu hidraulisko pārbaužu laikā!

Par AS „Rīgas siltums”
AS „Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 800 kilometru, no kuriem 74 % atrodas AS „Rīgas siltums” īpašumā. AS „Rīgas siltums” akciju kapitāls sadalās šādi: Rīgas dome (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), SIA „Enerģijas risinājumi. RIX” (2%), AS „LATVENERGO” (0,005%).

Papildinformācija: AS „ Rīgas siltums” Informācijas daļas vadītāja Agnete Bušta, tālr.: (+371)67017225; mob. tālr.: (+371) 27853897; e-pasts agnete.busta@rs.lv ; interneta vietne: www.rs.lv


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi