Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Anšlavs, Junora
Valūtas kursi
GBP: 0,8748
RUB: 72,1879
USD: 1,1728
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Ar jaunu trasi, pusmaratona distanci un plašu pasākuma programmu klāt rudens lielākais skrējiens „We Run Riga” 08.09.2017 14:40 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Jau šajā nedēļas nogalē, 9. un 10. Septembrī, ar plašu pasākuma programmu un jaunumiem skrējējiem – jaunu trasi un arīdzan pusmaratona distanci – notiks rudens lielākais skrējiens Latvijā „We Run Riga”. Šobrīd turpinās dalībnieku reģistrācija, un darbojas EXPO punkts, kur jau reģistrējušies dalībnieki var saņemt skrējiena numura zīmes vai kreklus. Pasākums pulcēs ap 10 000 skrējēju un nūjotāju, un tas  ir viens no „Rīgas Sporta nakts” notikumiem.

Šis ir astotais skrējiena norises gads, un interese par skrējienu augusi tik lielā mērā, ka skrējiens no Mežaparka pārcēlies uz pašu Rīgas centru. Tas notiks 11. novembra krastmalā, šķērsojot gan Vanšu, gan Akmens tiltus. „We Run Riga” ir daļa no lielākā pasaules skriešanas seriāla „We Run City”, ko organizē sporta inventāra un inovāciju grands „Nike”. Var teikt, ka jau astoto gadu ne tikai Rīga, bet arī visa pasaule šajā laikā pieder skrējējiem. Rīga ir viena no skrējienu seriāla pieturvietām, kur kopīgā startā apvienosies daudzi tūkstoši skrējēju. Seriāla pasākumi notiek arī citviet Eiropā, Āzijā un Latīņamerikā, to dalībniekiem veicot no 5 līdz 42 km garas distances. Rīgā gan garākā distance šogad ir 21 km jeb pusmaratons.

9. septembrī pasākuma programma 11. novembra krastmalā sāksies jau no plkst. 16.00, kad skrējiena dalībnieki varēs sākt saņemt numuru zīmes. Īsi pēc 21.00 ar muzikālu pārsteigumu klātesošos priecēs „We Run Riga” vēstnesis Miks Dukurs, kas arīdzan pats startēs „Nike” 5 km skrējienā kopā ar Aminatu. Miks par savu motivāciju saka: „Skrienu ne dēļ rezultātiem, bet tādēļ, ka man tas liek justies labāk. Skrienu tad, kad ir laiks to darīt. Aicinu visus, kuri varbūt ikdienā arī nemaz tik regulāri neskrien, pievienoties, un kaut vai noiet to distanci.”

„Nike” 5 km skrējienam starts tiks dots 22.04. Visu skrējienu starta laiki ir ieplānoti 4 minūtes pēc apaļās stundas – t.i., 22.04, 10.04, 13.34 utt. – šis koncepts darbojas, lai uz startu paspētu arī tie, kas vienmēr mazliet kavē. „Nike” 5 km skrējiena dalībnieku apbalvošana notiks 23.30, un savukārt no plkst. 00.00 ikviens skrējiena dalībnieks varēs atpūsties „Just Do It Afterparty”.

Svētdien, 10. septembrī, numuru saņemšana 11. novembra krastmalā sāksies no plkst. 8.00. Visas dienas garumā skrējējus, līdzjutējus, Rīgas iedzīvotājus un viesus priecēs dažādi mūziķi un grupas: „Cryin White”, Paula Dundere, „Fae”, „Nando”. Starts „Baltais Protein” 10 km skrējienam, nūjošanai un 21 km distancei tiks dots 10.04. Īsi pēc pusdivpadsmitiem sāksies mazuļu rāpošanas sacensības, bet ap pusdiviem - bērnu skrējiens. Pasākuma noslēdzošais būs „Sportland ģimenes skrējiens”, kurā aicinātas skriet ne tikai ģimenes, bet arī draugi, kolēģi un domubiedri, un tas sāksies 14.34. Pilnu pasākuma programmu, kartes un citu informāciju iespējams atrast „We Run Riga” mājaslapā: www.werunriga.lv Tajā atrodams arī sacensību nolikums: http://werunriga.lv/lapa/nolikums

Abu dienu garumā kopā ar dalībniekiem būs „Nike+ Run Club”, kas palīdzēs ar padomiem un praktisku vingrinājumu vadību gan iesildoties skrējienam, gan no tā atsildoties.

Vēl līdz 8. septembra plkst. 21.00 darbosies „We Run Riga” EXPO punkts tirdzniecības centrā „Domina Shopping”. Tajā iespējams iegūt informāciju par „We Run Riga” abu dienu pasākuma programmu, reģistrēties skrējienam, saņemt savu dalībnieka kārtas numuru. Tāpat šeit var pieteikties „Mazuļu rāpošanas sacensībām” un „Sportland ģimenes skrējienam”.

Pirmo reizi „We Run Riga” (tolaik vēl ar nosaukumu „Nike Riga Run”) norisinājās 2010. Gadā, un tajā piedalījās ap 1700 dalībnieku. 2016. gadā skrējienā piedalījās vairāk nekā 9000 dalībnieku.

Sekojiet „We Run Riga” aktualitātēm arī sociālajos tīklos: Instagram @werunriga un Facebook @WeRunRiga, mirkļbirkas: #skrienarmums #werunriga

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob.tālr.: 26708034


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi