Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
05.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Igors, Ingvars, Margots
Valūtas kursi
GBP: 0,8969
RUB: 77,8132
USD: 1,1250
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Iļģuciemā notiks „Rūķu gājiens” 25.11.2019 15:39 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
1. decembrī no plkst. 17.00, atzīmējot Pirmo Adventi un Ziemassvētku gaidīšanas laiku, Rīgas Kultūras centrs „Iļģuciems” aicina ģimenes ar bērniem sajust gaidāmo svētku tuvumu brīvdabas pasākumā „Rūķu gājiens”.

Pasākums norisināsies kā svinīgs gājiens no Rīgas Kultūras centra „Iļģuciems” centrālās ieejas (Lidoņu ielā 27 k-2) uz Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēku „Pārdaugava”. Pēc tam notiks došanās atpakaļ uz Rīgas Kultūras centru „Iļģuciems”.

Pasākuma vadmotīvs būs latviešu tautas pasaka „Vecīša cimdiņš”. Nesot sējumu „Latviešu tautas pasakas”, gājiena dalībnieki tiks iepazīstināti ar šo pasaku. Noslēdzot gājienu pie Rīgas Kultūras centra „Iļģuciems” ieejas, pasākuma dalībnieki palīdzēs meklēt vecītim cimdiņu, lai pasaka, kā jau brīnumu laikā, ir ar laimīgām beigām.

Pēc tam pasākuma dalībnieki tiks aicināti sasildīties kultūras centra telpās ar tēju, piparkūkām un latviešu tautas pasakām, kuras stāstīs Katlakalna improvizācijas teātra dalībnieki.

Pasākumā par jautrību, rotaļām un pārsteigumiem rūpēsies dažādi rūķi un pasaku tēli – Rīgas Kultūras centra „Iļģuciems” deju kolektīva „Dejotprieks” dalībnieki un vadītāja Sandra Keisele, bērnu vokālais ansamblis „Ildzēni” un vadītāja Elīna Bule, bērnu vokālais ansamblis „Karameles” un vadītāja Eva Leimane, kā arī Katlakalna improvizācijas teātra dalībnieki.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Papildinformācija: Agnija Kārkliņa, Rīgas Kultūras centra „Iļģuciems” projektu vadītāja, tālr.: 26173474; E-pasts: agnija.karklina@riga.lv


Informāciju sagatavoja: Vineta Žilinska, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības mediju un komunikācijas projektu vadītāja., tālr.: 67181444; E-pasts: vineta.zilinska@riga.lv

 


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi