Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
GBP: 0,8628
RUB: 73,0040
USD: 1,1354
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Karoga izkāršana  
Šovasar mobilās kultūrtelpas „Strops” darbosies Ķengaragā un Ziepniekkalnā 28.05.2018 14:21 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
1. jūnijā ar teātra izrādēm sākas vasaras sezonas bezmaksas pasākumu programma mobilajās kultūrtelpās „Strops”. Jau otro gadu divās Rīgas apkaimēs vasarā mobilo kultūrtelpu apmeklētājiem pieejami daudzveidīgi kultūras, izklaides un izzinoši pasākumi. Šogad no jūnija līdz augustam mobilās kultūrtelpas darbosies Ķengaragā, Mazjumpravas muižas teritorijā un Ziepniekkalnā, Ēbelmuižas parkā.

Šogad kultūrtelpu atklāšana notiks Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, kad plkst. 17.00 vienlaikus abās norises vietās būs skatāmas teātra izrādes. Ķengaragā skatītāji gaidīti „Dirty Deal Teatro” bērnu izrādē „Kā saule gadījās”, savukārt Ziepniekkalnā ģimenes un bērnus priecēs režisora Jāņa Znotiņa izrāde „Karnevāls un kartupeļu salāti”.

Turpinājumā visas sezonas laikā līdz pat 8. septembrim kultūrtelpās „Strops” katru nedēļu notiks pasākumi visplašākajai mērķauditorijai – būs gan koncerti, gan dzejas lasījumi, gan izglītojošas lekcijas un diskusijas, gan tikšanās ar zināmām personībām, vakari kopā ar „LU Open Minded”, gan arī radošas aktivitātes bērniem un jauniešiem.

Jūnija pirmajā pusē Ziepniekkalnā notiks Eduarda Aivara dzejas vakars, Elzas Rozentāles un Kaspara Vizuļa koncerts, kā arī tikšanās ar filozofu Arti Sveci, bet Ķengaragā būs iespēja diskutēt ar apzinātības pasniedzēju Ansi Jurģi Stabingi, uzklausīt vēsturnieka Vladimira Eihenbauma stāstījumu, kā arīdzan dzirdēt Kārļa Kazāka uzstāšanos un apmeklēt citus daudzveidīgus pasākumus.

Vasarā pasākumi mobilajās kultūrtelpās notiks gan darba dienu vakaros, gan dienas laikā nedēļas nogalēs. Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē: www.kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā „Facebook” www.facebook.com/kulturtelpasstropi

Kultūrtelpas „Strops” stratēģiski tiek izvietotas apkaimēs, kurās nav pašvaldības kultūras centru. Projekts ir viens no Latvijas simtgades Rīgas pasākumu programmas projektiem, to atbalsta Rīgas pašvaldība, organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv;
interneta vietne: www.iksd.riga.lv
twitter.com/RDIKSD
fecebook.com/rd.iksd


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi