Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
27.06.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Malvis, Malvīne
Valūtas kursi
GBP: 0,8960
RUB: 71,6399
USD: 1,1362
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Kultūras pils „Ziemeļblāzma” aicina apmeklēt „Dadaisma kolāžu darbnīcu” 12.04.2019 12:39 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Svētdien, 14. aprīlī, plkst. 11.00 bērni un viņu vecāki tiek aicināti uz radošo nodarbību „Dadaisma kolāžu darbnīca”, kas notiks  Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”.

Dadaisms ˗ tas reizē ir viss, bet reizē nekas. „Dada”˗ nenozīmē neko, bet nekas ˗ tā ir brīvība. Dadaisms mākslā ir visdažādākā veida meklējumi un eksperimenti, lai pa daļām izjauktu pieņemtos uzskatus par pasauli un atkal tos kopā saliktu visneparastākajā un iepriekš neredzētajā veidā. Nekas nav pasargāts no „dadas” uzbrukuma ˗ neviens mākslas svētums, uzskats par skaisto vai vispārzināms fakts.

Nodarbību vadīs Andrejs Lavrinovičs, grafikas mākslinieks un Latvijas zināmākās grafikas izdevniecības „Popper Publishing” redaktors. Bērni tiks aicināti dekonstruēt un dadaiskot kolāžu veidā. Viņiem būs iespēja griezt un zīmēt grāmatās, līmēt un burzīt žurnālus, kā arī pēc nodarbības apskatīt „Popper Publishing” drukāto izdevumu izstādi.

Dalība nodarbībā ir bez maksas, un darba materiāli tiks nodrošināti. Plānotais pasākuma ilgums ir aptuveni pusotra stunda. Lūgums ierasties drēbēs, kuras nav bail nosmērēt.

Kultūras pils „Ziemeļblāzma” radošo darbnīcu nodarbību cikls ˗ tematiskās lekcijas notiek reizi mēnesī visu 2019. gadu. Tās vada dažādu nozaru profesionāļi, un ikvienam ir iespēja piedalīties sarunās par kultūras virzieniem un aktualitātēm, kā arī radoši izpausties praktiskajās nodarbībās.

Papildinformācija: Anete Monta Volksone, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība Kultūras pils „Ziemeļblāzma” projektu vadītāja, tālr.: 26644336 vai 67848847; E-pasts: amvolksone@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Vineta Žilinska, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības mediju un komunikācijas projektu vadītāja., tālr.: 67181444; E-pasts: vineta.zilinska@riga.lv


Pasākums „Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...”
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi