Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.05.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Rīgas Centrālajā bibliotēkā tiksies fantāzijas un fantastikas cienītāji 14.05.2019 15:26 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
17. un 18. maijā notiks Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības (LFFB) un Rīgas Centrālās bibliotēkas rīkotais pasākums „LatCon 2019”. Tas ietver tematiski izglītojošas un izklaidējošas lekcijas par fantastikas un fantāzijas žanru saistošas diskusijas. Pasākuma norises vieta būs Rīgas Centrālās bibliotēkas Pasākumu zāle (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā).

Piektdienas, 17. maija, lekcijā uzzināsim par atšķirībām realitātē un kino izmantoto varoņu ekipējumā, kā arī mūs gaida tikšanās ar izdevniecības „Prometejs” pārstāvi, kurš iepazīstinās ar darba specifiku un izdotās literatūras tematikas izvēli.

Sestdien, 18. maijā, lektors pastāstīs par saviem novērojumiem mūsdienu krievu fantastikas autoru darbos. Iepazīsimies ar čehu rakstnieka un dramaturga Karela Čapeka dzīvi, darbiem un devumu fantastikas žanrā, kā arī ielūkosimies krievu rakstnieka Andreja Platonova daiļradē.

Laipni lūgti visi fantastikas un fantāzijas cienītāji, kā arī citi interesenti! Pasākuma laikā uzņemtie foto un videomateriāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti bibliotēkas publicitātes pasākumos.

Papildinformācija: Kaspars Bērziņš, LFFB valdes loceklis, tālr.: 26708805; e-pasts: lffb@inbox.lv

Informāciju sagatavoja: Daina Ģeibaka, RCB sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67037443


Lemj par Esplanādes parka atjaunošanas iecerēm
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi