Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
18.01.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Antis, Antons, Antonijs
Valūtas kursi
GBP: 0,8826
RUB: 75,9004
USD: 1,1396
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
Rīgā notiks viens no „Red Bull Pump Track World Championship” kvalifikācijas posmiem 10.05.2018 12:22 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
19. maijā Rīgas centrā (Centra sporta kvartālā) pirmo reizi pasaulē norisināsies viens no „Red Bull Pump Track World Championship” kvalifikācijas posmiem. Entuziastiskie velo braucēji tiek aicināti reģistrēties, lai cīnītos par labāko rezultātu. Divi uzvarētāji varēs doties uz fināla sacensībām Šveicē. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Apdrošināšanas akciju sabiedrību „BTA Baltic Insurance Company”.

Sacensību dienā Barona ielas velo trasē vairāk nekā 150 dalībnieki uz velo veiks kvalifikācijas braucienus pa vienam, braucot pilnu trases apli. Tālāk labākie pāri cīnīsies plecu pie pleca, braucot vienlaicīgi pa divi. Ātrākajam vīriešu un sieviešu grupas braucējam tiks nodrošināts pilnībā apmaksāts brauciens uz fināla sacensībām, kas notiks Šveices kūrorta pilsētā Lenzerheidē 7. septembrī.

Sacensību kvalifikāciju posmi aptvers četrus kontinentus un vairāk nekā 20 dažādas pasaules valstis un to velo trases, piemēram, Jaunzēlandi, ASV, Franciju, Japānu un Igauniju. Viens no „Red Bull Pump Track World Championship” pasākuma mērķiem ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu, velo kultūru, iedvesmot ikvienu izmantot to, ko sniedz šāda jauna tipa aktivitāšu vieta, kā arī veidot pamatus vēl iepriekš nepieredzētam sporta veidam, kas aizrauj ne tikai braucējus, bet arī skatītājus. Latvijas kvalifikācijas sacensības organizē „Velosolutions Baltics” un „Red Bull Latvia”.

„Ir aizraujoši vērot sporta tendenču attīstību, ekstrēmo nozaru paplašināšanos un jaunu sporta veidu rašanos ne tikai citviet pasaulē, bet arī mūsu pašu zemē, kur pirms pāris gadiem nekad nebūtu domājuši, ka izbūvēsim 3000 m2 lielu, 300 m garu asfalta velo trasi Barona ielā, kas kļuvusi par vienu no apmeklētākajām aktīvās atpūtas vietām Rīgā. „Red Bull Pump Track Word Championship” ir vēl neizsapņots braucēju sapnis, ko šogad realizēsim, demonstrējot velosipēdistu spēcīgo kultūru un entuziastisko garu,” stāsta „Velosolutions Baltics” vadītājs Jānis Jansons.

Velo trase (pump track) ir speciāli konstruēta trase, kas sastāv no dažāda izmēra kalniņiem, virāžām un nelieliem tramplīniem. Velo trasi raksturo multifunkcionalitāte – ikdienā to iespējams izmantot ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem, piemēram, kalnu, pilsētas un BMX velosipēdiem, longbordiem, skrituļslidām, skrituļdēļiem, skrejriteņiem.

Lai pieteiktos „Red Bull Pump Track World Championship” Latvijas kvalifikācijas sacensībām ir jāveic reģistrācija „Red Bull” mājaslapā līdz 16. maijam. Vietu skaits ir ierobežots, un dalība sacensībās ir no 18 gadu vecuma.

Reģistrācija: https://redbullpumptrackworldchampionship.com

Papildinformācija: Linda Butkus, e-pasts: linda.butkus@webuildparks.com; tālr.: +371 29555498

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; E-pasts: indra.vilde@riga.lv


Mežaparka Lielajā estrādē iebetonē kapsulu nākamajām paaudzēm
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi