Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
12.07.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Indriķis, Ints, Namejs
Valūtas kursi
GBP: 0,8957
RUB: 80,2104
USD: 1,1276
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Orķestris “Rīga” informē par iegādātajām koncertu biļetēm 17.03.2020 15:48 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Pamatojoties uz Ministru Kabineta Krīzes vadības padomes sēdes lēmumu par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijā līdz š. g. 14. aprīlim un jaunāko Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PATC) ziņojumu, Orķestris “Rīga” informē par aktuālo publisku pasākumu pārcelšanā un situācijas risināšanu saistībā ar iegādātajām koncertu biļetēm.
Orķestris “Rīga” informē, ka minētajā ārkārtas situācijas periodā nenotiks neviens Orķestra “Rīga” rīkotais koncerts un orķestra administrācija kopā ar biļešu tirdzniecības platformu “Biļešu paradīze” strādā pie iegādāto biļešu pārcelšanas sistēmas. Jaunākajā PATC ziņojumā norādīts, ka pasākuma pārcelšanas gadījumā iegādātās biļetes derīgas uz pārceltā koncerta datumu, bet tikai pasākuma atcelšanas gadījumā par klientu iegādātajām biļetēm tiks atgriezta nauda.
Orķestris “Rīga” radis iespēju pārcelt festivāla WINDSTREAM atklāšanas koncertu (no 20. marta uz 2. oktobri) un koncertu “Pjacolla Parīzē” (no 1. aprīļa uz 7. oktobri), saglabājot koncertu programmas, dalībniekus un, kas būtiski, to norises vietas. Tāpēc biļetes atkal pieejamas pārdošanā, bet iepriekš iegādātās biļetes uz koncertiem "Windstream atklāšanas koncerts" un "Pjacolla Parīzē" būs derīgas uz pārcelto koncertu datumiem. Balstoties uz jaunāko PATC ziņojumu, nauda par atgrieztajām biļetēm netiks atmaksāta, bet iespēju robežās tiks piedāvāts apmeklēt citu pasākuma organizatora koncertu.
Orķestrim “Rīga” izdevies nodrošināt arī koncerta V. A. Mocarts – Rekviēms pārnesi no Lielās Piektdienas 10. aprīlī uz 25. augustu. Diemžēl, tā kā koncertam tiek mainīta norises vieta – no Rīgas Sv. Jāņa baznīcas uz Rīgas Domu, iegādātās biļetes nav iespējams saglabāt un attiecināt uz pārceltā koncerta norisi. Tāpēc šajā gadījumā pasākuma statuss tiek definēts kā atcelts un klausītāji tiks aicināti tās iegādāties atkārtoti, bet naudas atgriešanas procedūra notiks šādā kārtībā: a)  Ja biļetes iegādātas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, iegādāto biļešu nauda to nominālvērtībā, tiek reversēta trīs darba dienu laikā uz biļešu pircēja bankas kontu, bez klienta pieprasījuma; b) “Biļešu Paradīze” kasēs iegādātās biļetes pret naudu biļetes nominālvērtībā var atgriezt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē norādītajos darba laikos, ņemot vērā, ka darba laiki var mainīties sakarā ar ārkārtas situāciju valstī.
Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts koncerts “Agnus Dei”, kura norise bija paredzēta 25. martā Rīgas Domā, un festivāla WINDSTREAM koncerts 13. aprīlī – Otrajās Lieldienās –tiek pārcelti uz nākamo koncertsezonu. Informācija par koncertu norisi tiks precizēta.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Sekojiet jaunumiem mājas lapā www.orkestris.riga.lv un sociālajos tīklos.
Informāciju sagatavoja
Baiba Tilhena, Orķestra “Rīga” mārketinga speciāliste. Baiba.Tilhena@riga.lv,  +371 29255087

Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi