Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.07.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Ramona, Ritma
Valūtas kursi
GBP: 0,8930
RUB: 73,5585
USD: 1,1588
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Rīgas Svētkos norisināsies piedzīvojumu sacensības „Lielais xRace Rīgas piedzīvojums” 09.08.2017 12:59 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Jau nākamnedēļ sāksies krāšņie un piedzīvojumu pilnie Rīgas svētki! Arī šogad, 19.augustā, Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā tiks dots starts „Lielajam xRace Rīgas piedzīvojumam”, kas ļaus izbaudīt un iepazīt pilsētas vidi - gan skrienot, gan braucot ar velosipēdu, gan peldot, gan pārvietojoties ar laivu un izpildot dažādus speciālos uzdevumus.

Sestdien, 19.augustā, jau no plkst. 9.00 līdz 18.00 ikviens varēs sevi izaicināt sevi „Skandi Motors drosmīgā lēciena” atrakcijā, kur no vairāku metru augstuma būs jālec piepūšamajā pūslī. Atrakcija visas dienas garumā būs pieejama bez maksas, bet vakarā tā tiks iekļauta „Lielā xRace Rīgas piedzīvojuma” distancē kā speciālais uzdevums.

Sestdien plkst. 21,00 tiks dots starts piedzīvojumu meklētājiem, kas ar velosipēdiem dosies naksnīgajā piedzīvojumā kādā no distancēm - „Garmin Sporta distancē” ar astoņu stundu kontrollaiku, „Nissan Skandi Motors Tautas distancē” ar sešu stundu kontrollaiku un „Isostar Īsajā distancē” ar četru stundu kontrollaiku, ko lielākoties izmanto ģimenes ar bērniem un iesācēju komandas.

Sacensību ietvaros būs iespēja vērot svinīgo Rīgas salūtu, kā arī izjust asākas emocijas orientējoties tumšākos Rīgas nostūros. Lielākā distances daļa vīsies caur Rīgas parkiem un ielām. Neiztrūkstošs būs arī laivu uzdevums, kas ievedīs Daugavas viļņos, bet veikala „Gandrs” tornis gaidīs naksnīgā piedzīvojuma dalībniekus, lai izaicinātu klinšu sienas kāpšanā.

Sacensības notiek komandās par trim dalībniekiem katrā, bet „Isostar Īsajā distancē” var piedalīties no diviem līdz četriem dalībniekiem. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešamais obligātais ekipējums - velosipēds, ķivere, atstarotāji, pieres lukturis un mobilais tālrunis.
„Lielais xRace Rīgas piedzīvojums” ir „xRace” sezonas ceturtais posms. Nākamais posms notiks 9. septembrī Talsos, bet sezonas noslēguma posms plānots Līgatnē 7. oktobrī. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams piereģistrēties mājas lapā: www.xrace.lv . Sacensības atbalsta Rīgas dome, „Skandi Motors”, „Nissan”, „Garmin”, „Isostar”, „Gandrs”, „Ceļotājs”, „Vitamax”, „RedBull”, „Hanzas Maiznīca”, „Velosock” un „LGK atrakcijas”.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv


Saņem kārtējo pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju remontdarbiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi