Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
20.02.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Smuidra, Smuidris, Vitauts
Valūtas kursi
GBP: 0,8315
RUB: 68,6245
USD: 1,0800
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Koncertciklā “Mūzikas ceļojums” Mazajā ģildē muzicēs jaunie sitaminstrumentālisti 13.02.2020 16:25 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Svētdien, 16. februārī plkst. 16.00 notiks šīs koncertsezonas ceturtais koncerts koncertciklā “Mūzikas ceļojums”, kurā šoreiz uzmanība tiks pievērsta sitaminstrumentiem.

“Mūzikas ceļojums” ir unikāls projekts, kas jau vairāku gadu garumā norisinās Mazajā ģildē. Šajā koncertā uzstāsies Rīgas mūzikas skolu sitaminstrumentu klases audzēkņi kopā ar sava instrumenta mentoru - Latvijā plaši pazīstamu mūziķi un pedagogu Gundaru Lintiņu. Koncertu moderēs mūzikas žurnāliste Signe Lagzdiņa.

Koncertā piedalīsies Rīgas 3. mūzikas skolas, Pāvula Jurjāna mūzikas skolas, Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolas un Bolderājas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Jau tradicionāli katrs koncerts sākas ar pasākuma vadītājas ievadvārdiem un jauno mākslinieku pieteikumu. Pirms katra skaņdarba būs iespēja dzirdēt saistošu un izglītojošu komentāru par koncerta programmā iekļauto komponistu un skaņdarbu vēsturi. Gan katrs jaunais mūziķis sniegs individuālu priekšnesumu, gan arī koncerta mentors Gundars Lintiņš pārsteigs klātesošos ar solo priekšnesumu, savukārt koncerta izskaņā visi koncerta dalībnieki kāps uz vienas skatuves, lai izpildītu kopīgu skaņdarbu.

Šis projekts tiek organizēts ar mērķi veicināt Rīgas jauno talantu attīstību, nodrošinot viņiem iespēju gūt plašāku koncertu pieredzi ārpus savas mūzikas skolas.

Šajā pusgadā vēl paredzēti divi koncerti – 29. martā, kas veltīts trombonam un vijolei, un 19. aprīlī Mazās ģildes Lielo zāli pieskandinās ģitāras un obojas skaņas.

Sīkāka informācija www.mazagilde.lv un www.facebook.com/MazaGilde.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Informāciju sagatavoja:

RKTMC “Mazā Ģilde”
Kultūras menedžere
Inita Malnača
inita.malnaca@riga.lv


Deputāti pārrunā zoodārza plānus un aktualitātes 2020.gadā
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi