Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
25.01.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Sigurds, Zigurds, Sigvards
Valūtas kursi
GBP: 0,8431
RUB: 68,1692
USD: 1,1035
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Sports  
28.decembrī Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls 10.12.2019 12:09 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
28.decembrī no plkst. 11.00 līdz 16.00. Rīgā, Sporta un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15, norisināsies Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls. To organizē Sporta klubs “SportLat” ar Rīgas domes un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Dalība pasākumā bez maksas!

Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls tiek rīkots ar mērķi pievērst bērnu un jauniešu uzmanību ziemas sporta veidiem, kā arī radīt iespēju ģimenēm iesaistīties aktīva dzīvesveida aktivitātēs ziemas sezonas apstākļos.

Neatkarīgi no sniega daudzuma, pasākums visus iepazīstinās ar ziemas aktivitātēm un dos iespēju gan pieaugušajiem, gan mazajiem dalībniekiem lieliski pavadīt laiku, izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, lai radītu iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Mērķis nebūs noskaidrot uzvarētājus, bet gan dot iespēju bērniem un pieaugušajiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega un veselīgs dzīves veids var kļūt par priecīgu un veselīgu ikdienu ikvienam.

Pasākumā būs iespēja piedalīties tradicionālo sporta veidu netradicionālu izpildījumu atrakcijās „Kastes hokejs”, „Šļūdonis”, „Miedziņa bobslejs”, „Kosmonauti”, „Kērlings” u.c. aktivitātēs. Tiem, kas būs ieradušies ar savām slēpēm vai izmantos nomas pakalpojumus būs iespēja izmēģināt spēkus „Slēpošanas ātrumposmā” – Izmantojot tikai atgrūšanos ar nūjām, jāveic konkrēta distance ar slēpēm, elektroniski tiek mērīts trasē pavadītais laiks.

Atrakciju starplaikos būs vērojami slēpošanas paraugdemonstrējumi ar iespēju pašam izmēģināt dažādus slēpošanas veidus un biatlona paraugdemonstrējumus olimpiešu vadībā, apgūt jaunas iemaņas. Būs arī slidošanas un hokeja metienu paraugdemonstrējumi, kā arī deju grupas priekšnesumi. Silta tēja, diplomi un pārsteigumi dalībniekiem.

Vairāk informācijas: www.sportlat.lv


Diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai"
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi