Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
05.06.2020
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Igors, Ingvars, Margots
Valūtas kursi
GBP: 0,8969
RUB: 77,8132
USD: 1,1250
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
AS “Rīgas Centrāltirgus” preses konference 25.11.2019 08:24 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 22.novembrī, AS “Rīgas Centrāltirgus” (turpmāk - RCT) valde -  Valdes priekšsēdētājs A.Druvinieks un Valdes loceklis K.Zauls sasauca preses konferenci, lai kliedētu nepatiesu un nepilnīgu informāciju par notikušo kratīšanu RCT administrācijas ēkā, Nēģu iela 7.
Apliecinām, ka 21.11.2019., ceturtdienas vakarā, plkst.15:20, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde uzsāka kratīšanu saistībā ar akcizēto preču nelikumīgu apriti RCT administrācijas ēkā, kas tika pabeigta 22.11.2019., plkst.11:20. Pēc mūsu rīcībā pieejamās informācijas, kratīšana notika arī tuvākajā apkārtnē.
Kratīšana no policijas darbinieku un RCT administrācijas darbinieku puses noritēja korekti. RCT valde piedalījās visās procesuālajās darbībās tikai un vienīgi kā juridiskās personas pārstāvji.
Vēlamies atzīmēt, ka RCT administrācijas ēkā nekonfiscēja neko pretlikumīgu. Tika izņemti vairāki cietie diski un dokumenti, kas ir ierasta prakse šādos gadījumos. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas arī RCT apsaimniekotajā teritorijā nekas pretlikumīgs netika atrasts.
No preses esam guvuši informāciju par aizturētām personām, taču vēlamies atzīmēt, ka oficiāla juridiska apstiprinājuma par aizturētām personām mums nav.
Vienmēr esam atbalstījuši Valsts policijas šāda veida darbības, jo paši propagandējam cīņu pret akcīzes preču nelikumīgu apriti. Mūsuprāt, lietderīgāk būtu meklēt nevis ķēdes pēdējo posmu, bet gan tā cēloni, kādā veidā nemarķētās preces nonāk pāri Latvijas robežai.
Informējam, ka RCT darbība nav bijusi apturēta un nav apturēta arī šobrīd. Mēs darbojamies pilnvērtīgi.

Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi