Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
„Muzikālajā intervijā” uzstāsies Varis Vētra 09.04.2018 16:03 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrajā koncertu cikla „Muzikālā intervija” koncertā, kas 12. aprīlī plkst. 19.00 notiks kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, uzstāsies dziedošais aktieris Varis Vētra. Vakaru vadīs un mākslinieku intervēs mūziķis un televīzijas raidījumu vadītājs Andris Kivičs.

Aktiera, režisora, dziesmu autora un izpildītāja Vara Vētras vārds ir pazīstams lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju – vienmēr smaidīgs, šarmants un pozitīvs - viņš dara to, kas pašam patīk vislabāk – muzicē un iepriecina sava talanta cienītājus. Pēdējos gados mākslinieks mazāk darbojas kā aktieris, savu radošo garu vairāk izpaužot kā pasākumu vadītājs un muzikant. Par šiem un citiem Vara Vētras dzīves un radošās darbības aspektiem viņu izjautās Andris Kivičs.

Šogad kultūras pils „Ziemeļblāzma” uzsāka īpašu – četru koncertu ciklu „Muzikālā intervija”, kas piedāvā tuvāk iepazīt vai no jauna atklāt kādu Latvijā pazīstamu mākslinieku un baudīt viņa muzikālos priekšnesumus. Muzikālās intervijas vada un jautājumus uzdod mūziķis Andris Kivičs. Pirmā muzikālā intervija notika februāra sākumā, tās viesis bija Nacionālā teātra dziedošais aktieris Juris Hiršs. Turpmākās muzikālās intervijas šogad paredzētas vēl jūlijā un septembrī.

Biļetes uz „Muzikālo interviju” ar Vari Vētru pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs, internetā un kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centra kasē. To cena ir 10 eiro.

Papildinformācija: Anete Monta Volksone, kultūras pils „Ziemeļblāzma”, tālr.: +371 67848847; +371 26644336; E-pasts: amvolksone@riga.lv ; interneta vietne: www.ziemelblazma.riga.lv

Informāciju sagatavoja: Dace Lasmane, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības, Mediju un komunikācijas projektu vadītāja, tālr.: +371 67105529; e-pasts: Dace.Lasmane@riga.lv; interneta vietne: www.kulturasapvieniba.riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi