Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Apmeklēs Rīgas Klasiskās ģimnāzijas jaunatvērto skaņu un video ierakstu studiju un iepazīsies ar skolas laboratoriju piebūves projektu 22.02.2018 13:14 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 23. februārī, plkst. 14.30 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs apmeklēs Rīgas Klasisko ģimnāziju (Purvciema ielā 38), kur kopā ar skolas direktoru Romanu Alijevu, skolotājiem un audzēkņiem iepazīsies ar jaunatvērto skaņu un video ierakstu studiju, kā arī apspriedīs skolas laboratoriju piebūves projektu.

Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā pēc skolēnu parlamenta ierosinājuma Rīgas domes Īpašuma departaments izveidoja jaunu skaņu un video ierakstu studiju. Lai to paveiktu, skolas telpa tika pielāgota ierakstu studijas vajadzībām, izbūvējot akustiskos griestus un sienas un ieklājot akustisko linoleju. Studija ir aprīkota ar modernām tehnoloģiskām iekārtām, lai skolēniem būtu iespēja eksperimentēt un veidot video un skaņu ierakstus. Līdzīgu skaņu ierakstu studiju departaments šogad izveidoja arī Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzijā (Paula Lejiņa ielā 12).

Rīgas domes Īpašuma departaments šobrīd ir izstrādājis arī laboratorijas telpu piebūves projektu, kurā ir ņemtas vērā skolas šī brīža un nākotnes vajadzības. Šim nolūkam ir paredzēts izmantot dažādas modularitātes pakāpes tehnoloģiskos risinājumus, kas skolotājiem un audzēkņiem radīs iespēju elastīgi un maksimāli izmantot jaunās piebūves telpas. Plānots, ka piebūves celtniecība tiks sākta 2019. gadā.

Laipni aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus apmeklēt Rīgas Klasisko ģimnāziju!

Informāciju sagatavoja: Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr.: 67037357; mob.tālr.: 26555927; e-pasts: baiba.gailite@riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi