Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
28.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Vilhelms, Vilis
Valūtas kursi
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Dzirciema iedzīvotājiem jauns sporta laukums veselīgai laika pavadīšanai 04.08.2017 15:28 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Piektdien, 4.augustā, Dzirciema ielā 24 Rīgas Sociālā dienesta Kopienas centra “Ābeļzieds” teritorijā atklāja jauno sporta laukumu.

Laukumu atklāja Rīgas domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšnieks Mārtiņš Moors, kurš ar gandarījumu atzīmēja: “Kopienas centra “Ābeļzieds” brīvprātīgo iniciatīva vienos kopīgām sportiskām aktivitātēm Dzirciema apkaimes iedzīvotājus, gan vecus, gan jaunus, gan sportiskus, gan tādus, kas vēl mācās trāpīt bumbu grozā”.

Lentu grieza M.Moors, RSD vadītājs Ervins Alksnis un leģendārais basketbola treneris Armands Krauliņš, kurš savā uzrunā,  sveicot jaunos spēlētājus,  teica: “Man prieks atklāt jaunu sporta laukumu, un ir padarīts svētīgs darbs. Arī tādas sporta leģendas kā Maigonis Valdmanis, Jānis Krūmiņš un Valdis Muižnieks iesāka savas sporta gaitas uz līdzīgiem laukumiem, un sasniedza sportā augstāko olimpisko  virsotni, un es novēlu arī visiem klātesošajiem, sportot ar prieku, un lai izdodas sasniegt savas virsotnes.

Sporta laukuma atklāšanā basketbola komandas bija izveidojuši gan  Kopienas centrs “Ābeļzieds”, Rīgas Sociālā dienesta dienas centrs “Kamene” un Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu struktūrvienības “Vita” jaunieši. Spēles pārtraukumos Kopienas centra līnijdejotājas un vingrotāji rādīja savus priekšnesumus. Sporta spēlēs iesaistījās arī sanākušie apkaimes iedzīvotāji, par ko ir gandarījums un cerība, ka jaunais sporta laukums kļūs par Dzirciema apkaimes iedzīvotājiem fiziskām aktivitātēm atvērtu vietu.


Informāciju sagatavoja: Lita Brice, Rīgas domes Labklājības departamenta
Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja,  tel. 67105925, Lita.Brice@riga.lv


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi