Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
23.05.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
Valūtas kursi
GBP: 0,8769
RUB: 72,3491
USD: 1,1794
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīga pasaulē  
Rīga un Kazaņa paraksta sadarbības memorandu 27.04.2017 15:43 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Ceturtdien, 27. aprīlī, Kazaņā darba vizītes laikā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar  Kazaņas mēru Iļsuru Metšinu parakstīja pilsētu sadarbības memorandu ekonomikas, tūrisma un citās jomās.

Līdz ar tiešā avioreisa Rīga - Kazaņa atklāšanu  šī sadarbība sniegs abām pilsētām gan tranzīta, gan tiešo tūristu pieplūdumu. Abas pilsētas ir apņēmušās pēc iespējas apmainīties ar pieredzi arī saimnieciskajos jautājumos.

"Mums ir liels prieks par nodibinātajiem sakariem ar tik nozīmīgu un perspektīvu reģionu kā Tatarstānas Republika. Un runa nav tikai par aviosatiksmi, bet arī par vērtīgu sadarbību tūrismā un ekonomikā," pēc memoranda parakstīšanas pauda N.Ušakovs.

"Ļoti simboliski, ka Rīga pie mums atveda ne vien labus nodomus, bet arī tiešo reisu uz Kazaņu, kas paver mums ceļu arī uz visu pārējo pasauli. Gribētos nodot sveicienus rīdziniekiem  un vēlēt visu to labāko mūsu brālīgajai pilsētai - Rīgai!" uzsvēra Kazaņas mērs I.Metšins.

Vēl vizītes laikā paredzēta N.Ušakova un Tatarstānas prezidenta Rustama Minnihanova tikšanās, Kazaņas Universitātes apmeklējums  - saruna ar studentiem un pasniedzējiem, kā arī biznesa foruma "Rīga-Kazaņa 2017" atklāšana un tikšanās ar Tatarstānas Republikas Rūpniecības un tirdzniecības ministru Albertu Karimovu un Tatarstānas Republikas Valsts padomes priekšsēdētāju Faridu Muhametišinu.

Tatarstānas Republikas prezidenta vizīte Latvijā notika 2016.gada 6.oktobrī, tās laikā viņš apmeklēja Rīgas domi un tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāju N. Ušakovu.

Informāciju sagatavoja: Viktors Smirnovs, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa, e-pasts: viktors.smirnovs@riga.lv


Noslēgti līgumi par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi