Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
GBP: 0,8628
RUB: 73,0040
USD: 1,1354
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
AS „Rīgas siltums” veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes 04.06.2018 15:06 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
AS „Rīgas siltums” informē, ka otrdien, 5. jūnijā, siltumenerģijas lietotāji Ziepniekkalnā nesaņems karsto ūdeni, jo tiks veikta siltumcentrāles „Ziepniekkalns” siltumtīklu hidrauliskā pārbaude. Karstais ūdens netiks piegādāts Ziepniekkalna rajonā, kuru aptver Vienības gatve un Ulmaņa gatve, Bauskas, Graudu, Valdeķu un Ozolciema iela.

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un savlaicīgi atklātu defektus, samazinot risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

AS „Rīgas siltums” lūdz ēku īpašniekus un ēku apsaimniekotājus nodrošināt drošu siltumapgādes sistēmu atslēgumu no AS „Rīgas siltums” siltumtīkliem. Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts zem +45°C, tāpēc daļai klientu karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau pirmdienas vakarā. Turklāt pārbaudes laikā maģistrālie siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti - siltumnesēja spiediens tajos sasniedz 16 atmosfēras.

Uzņēmums lūdz arī iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām zaļganas krāsas ūdens noplūdēm siltumtīklos pa diennakts bezmaksas Klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90.

Uzņēmums informē, ka jau 8. jūnijā plānota nākamā hidrauliskā siltumtīklu pārbaude. Karsto ūdeni nesaņems Vecrīga, Rīgas centrs, Ķengarags, Dārzciems, Dreiliņi, Pļavnieki, Purvciems, Mežciems, Teika, Jugla, Čiekurkalns, Sarkandaugava un Mežaparks.

19. jūnijā plānots pārbaudīt siltumtīklus Imantā, Zolitūdē, Iļģuciemā, Grīvā, Dzirciemā, Dzegužkalnā, Āgenskalnā, Zasulaukā Šampēterī, Kalnciema, Daugavgrīvas un Trijādības ielu, kā arī Aleksandra Grīna bulvāra un Raņķa dambja rajonā.

Vecmīlgrāvī hidrauliskā pārbaude plānota 18. jūlijā, Brekšos – 24. jūlijā un Daugavgrīvā – 31. jūlijā.

AS „Rīgas siltums” atvainojas par sagādātajām neērtībām! Vairāk informāciju par hidrauliskajām pārbaudēm iespējams atrast interneta vietnē: www.rs.lv

AS „Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 800 kilometru, no kuriem 74% atrodas AS „Rīgas siltums” īpašumā.

Papildinformācija: AS „ Rīgas siltums” Informācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Jēkabsone, tālr.: (+371) 67017226


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi