Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
GBP: 0,8628
RUB: 73,0040
USD: 1,1354
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Pilsētā un sabiedrībā  
Notiks pedagogu un izglītības iestāžu forums „Izglītība izaugsmei 2018” 11.06.2018 10:37 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
13. un 14. jūnijā Biznesa augstskolā „Turība” (Graudu iela 68) risināsies Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (RIIMC) organizētais forums „Izglītība izaugsmei 2018”, kurā tiks popularizēti profesionāli un aktīvi pedagogi, kā arī veicināta skolas pedagogu kolektīvu profesionālās kompetences pilnveide.

RIIMC sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu (RD IKSD) jau ceturto mācību gadu īsteno izglītības attīstības projektu „Izglītība izaugsmei”. 2017./2018. mācību gadā Rīgas pedagogi un skolas tika aicinātas piedalīties kādā no divām aktivitātēm:
• pedagogu meistarības konkursā „Radi. Rādi. Redzi”, kura mērķis bija apzināt un popularizēt aktīvus un radošus pedagogus no Rīgas, kuri savā darbā cenšas izmantot netradicionālas, inovatīvas mācību metodes, idejas un darba formas;
• projektu konkursā „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”, kura mērķis bija veicināt skolas pedagogu kolektīva profesionālo kompetenču pilnveidi, tādējādi sniedzot atbalstu izglītības iestādes stratēģisko mērķu sasniegšanai.

„Latvijas izglītības sistēma šobrīd ir lielu pārmaiņu priekšā, tāpēc šogad forumā „Izglītība izaugsmei 2018”  kopā ar skolām un augstskolām, skolotājiem, direktoriem, ekspertiem un uzņēmējiem notiks diskusijas par pārmaiņām gan sevī, gan tiks meklēti ceļi, kā pārmaiņas ieviest izglītības iestādēs,” raksturojot gaidāmo forumu, saka tā organizatori.

Foruma laikā būs iespēja uzklausīt skolu gūto pieredzi projektā „Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”, mācīties no labās prakses piemēriem, ko atklās pedagogu radošās meistarības konkursa „Radi. Rādi. Redzi.” dalībnieki, prezentējot tēmu „Stunda Latvijas simtgadei”, kā arī piedalīties ekspertdarbnīcās, lai gūtu jaunas idejas, dalītos pieredzē un diskutētu.

Forumu atbalsta Biznesa augstskolā „Turība”.

Pielikumā: Foruma „Izglītība izaugsmei 2018” darba kārtība.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv;
interneta vietne: www.iksd.riga.lv
twitter.com/RDIKSD
fecebook.com/rd.iksd
youtube.com – RD IKSD


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi