Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
26.04.2018
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Alīna, Rūsiņš, Sandris
Valūtas kursi
GBP: 0,8738
RUB: 75,7073
USD: 1,2185
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Rīgas domē  
Apstiprināts Dārziņu apkaimes publiskās infrastruktūras attīstības tematiskais plānojums 14.06.2017 10:59 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Otrdien, 13. jūnijā,  Rīgas domes sēdē apstiprināts Dārziņu apkaimes publiskās infrastruktūras attīstības tematiskais plānojums. Apstiprinātais Tematiskais plānojums ir pirmais dokuments, kurā tiek analizēta un vērtēta situācija Dārziņu apkaimē ilgtermiņā. Plānojums atspoguļo institūciju, Rīgas pilsētas pašvaldības struktūrvienību, kā arī Dārziņu apkaimes iedzīvotāju vienotu skatījumu uz apkaimes teritorijas attīstību ilgtermiņā un var kalpot par pamatu projektu realizācijai Dārziņu apkaimes teritorijā.

Tematiskā plānojuma izstrādes mērķis bija izvērtēt Dārziņu apkaimes teritorijas publiskās infrastruktūras – meliorācijas sistēmas, transporta, pakalpojumu objektu, veselības aprūpes un izglītības iestāžu, inženiertīklu izvietojuma un publiskās ārtelpas nodrošinājumu un sniegt priekšlikumus to attīstībai, tā radot iespēju Dārziņu apkaimes sociāli-ekonomiski un telpiski līdzsvarotai attīstībai nākotnē. Tematiskā plānojuma pasūtītājs ir Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, izstrādātājs  –  SIA „Metrum R”, izstrādes ierosinātājs – Rīgas Austrumu izpilddirekcija.

Tematiskā plānojuma izstrādes gaitā tika izveidota institūciju darba grupa un notikušas 4 darba grupas sanāksmes. Izstrādē tika aktīvi iesaistīti Dārziņu apkaimes iedzīvotāji – notikušas vairāk nekā 6 iedzīvotāju darba grupas, tika organizēta kopīga teritorijas apsekošana “Apkaimju gids Dārziņos”,  kā arī tika dibināta “Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība”.

Pēc Tematiskā plānojuma apstiprināšanas pašvaldība sadarbībā ar institūcijām un Dārziņu apkaimes iedzīvotājiem turpmāk var izstrādāt rīcības plānu tematiskā plānojuma risinājumu īstenošanai gan pārskatāmā nākotnē, gan attīstībai ilgtermiņā.

Jaunais teritorijas plānojums drīzumā tiks publicēts Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta vietnē: www.rdpad.lv
 
Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja Solvita Brence,  tel.67012916,  pr.pad@riga.lv


Rīgas domes vadība iepazīstas ar Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbiem
Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi