Pilsēta
Rīga šodien
Pakalpojumi
Pašvaldība
Uzņēmējiem
Medijiem
Jauniešiem
Tūristiem
21.03.2019
Palīdzības sistēma
Vārda dienas svin:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta
Valūtas kursi
GBP: 0,8628
RUB: 73,0040
USD: 1,1354
 Visas valūtas
Gaisa kvalitāte
  Ziņas / Kultūra un izklaide  
Kultūras pils „Ziemeļblāzma” piedāvā sagaidīt savu 105. gadskārtu ar Andreja Osokina solokoncertu 08.06.2018 11:53 - Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Kultūras pils „Ziemeļblāzma” 105. gadadiena un rudens sezonas atklāšana tiks atzīmēta ar izcilā latviešu pianista Andreja Osokina solokoncertu 1. septembrī plkst. 19.00. Koncerta īpašais viesis būs pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo.

Andreja Osokina īpašā skaņdarbu izvēle un to interpretācijas, pārliecinošā dažādu mūzikas stilu izjūta un hipnotizējošā personības pievilcība koncertos rada aizraujošu un prieka pilnu atmosfēru, ko novērtē un kas iedvesmo dažādu paaudžu klausītājus.

Šis būs īpašs koncerts, kurā izskanēs gan latviešu klaviermūzikas reti dzirdētās lappuses, gan pasaulslaveni šedevri no Johana Sebastiana Baha, Sergeja Rahmaņinova, Sergeja Prokofjeva, Džordža Geršvina un citu komponistu daiļrades. Līdzīgu programmu Andrejs Osokins ar lieliem panākumiem šopavasar izpildīja solokoncertā Ņujorkā (ASV). Pianistam ir liels prieks to atskaņot arī Latvijas klausītājiem.

1. septembris Andrejam Osokinam ir īpašs arī tādēļ, kā tā ir diena, kad mācību gads sākas arī Emīla Dārziņa Mūzikas skolā, kurā pianists uzsāka savas mūziķa gaitas, tādēļ šajā koncertā tiks izpildīts arī Emīla Dārziņa „Melanholiskais valsis”, kuru Andrejs Osokins atskaņos četrrocīgi ar Katrīnu Gupalo. Mūziķu duets izpildīs arī skaistākās un jutekliskākās Kola Portera melodijas un citas amerikāņu komponistu dziesmas, kā arī mūsu dziesmu lielmeistara Raimonda Paula „Ances romanci”, kuru savulaik izpildīja arī izcilā dziedātāja Margarita Vilcāne.

Koncerts notiks divas daļās. Biļetes pieejamas „Biļešu paradīze” kasēs, internetā un kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centra kasē. To cenas ir no pieciem līdz piecpadsmit eiro.

Papildinformācija: Juris Mūrmanis, kultūras pils „Ziemeļblāzma”, tālr.: +371 67848843; +371 25402464; E-pasts: juris.murmanis@riga.lv; interneta vietne: www.ziemelblazma.riga.lv

Informāciju sagatavoja: Dace Lasmane, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības, Mediju un komunikācijas projektu vadītāja, tālr.: +371 67105529; e-pasts: Dace.Lasmane@riga.lv; interneta vietne: www.kulturasapvieniba.riga.lv


Pilsēta | Rīga šodien | Pakalpojumi | Pašvaldība | Uzņēmējiem | Medijiem | Jauniešiem | Tūristiem

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800. Rīgas domes diennakts tālrunis: 67026101.
Portāla atbalsta e-pasts: atbalsts@riga.lv
Copyright © 2003-2011, Riga.lv, Portāla lietošanas noteikumi